ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Service Pack 1 pėr Office 2007

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Service Pack 1 pėr Office 2007   Tue Sep 16, 2008 12:16 am

Service Pack 1 pėr Office 2007


Service Pack 1 pėr Microsoft Office 2007 paketin do tė paraqitet
sot. Ky update do tė fokusohet pėr pėrmirėsimin e stabilitetit,
performansave dhe sigurisė. Mė herėt, Microsoft kishte njohtuar se SP1
pėr Office 2007 do tė paraqitet nė tremujorshin e parė tė vitit tė
ardhshėm. Sipas informatave tė pakonfirmuara, pėrdoruesit e SP1 mund ta
kėrkojnė atė nė mėnyrė manuale gjegjėsisht nuk do tė ketė update
automatik. Microsoft do tė prezantojė se ēfarė tė reja sjell ky SP1 dhe
tė vendosin se nė cilėn mėnyrė mė tė mirė ta implementojnė atė.

Shkarko Service Pack 1 - Office 2007

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Service Pack 1 pėr Office 2007
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dosja e zezė e Greqisė, 1912-2007

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: