ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 LG dual-format tashmė nė shitje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: LG dual-format tashmė nė shitje   Tue Sep 16, 2008 12:16 am

LG dual-format tashmė nė shitje- Kompania LG nė fillim tė kėsaj jave ka filluar me shitjen e
playerave qė pėrkrahin tė dy formatet me definicion tė lartė. Pėr
dallim nga playerat tjerė tė kėsaj kompanie, kėta modele janė tė
ēerftifikuar ngfa ana e HD DVD dhe Blu Ray. Gjithashtu ekziston
mundėsia e upgrade nė profil tė ri BD 1.1. Si dhe playerat tjerė, BH200
do tė shitet me njė ēmim prej 999 dollarė dhe do tė pėrkrahė
rezolucinin 1080p.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
LG dual-format tashmė nė shitje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: