ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Norton AntiVirus 11 pėr Mac OS X10.5 Leopard

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Norton AntiVirus 11 pėr Mac OS X10.5 Leopard   Tue Sep 16, 2008 12:17 am

Norton AntiVirus 11 pėr Mac OS X10.5 LeopardSymantec ka prezantuar Norton Antivirus 11 pėr Mac OS X 10.5
Leopard. Softveri automatikisht i detekton dhe i largon viruset, skenon
dhe dhe pastron fajllat e marrė nga mailat, si dhe ruan gjitashtu nga
pikat e dobėta tė sovtferit. Pėr shkak tė numrit gjithnjė mė tėmadh tė
multiplatformave Mac dhe PC, Norton Antivirus 11 pėr Mac skenon duke
kėrkuar edhe PC dhe Mac pikat e dobėta, viruset dhe macro Viruset.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Norton AntiVirus 11 pėr Mac OS X10.5 Leopard
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: