ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet   Tue Sep 16, 2008 12:17 am

Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet


SONY, prodhuesi japonez i elektronikės, ditė mė
parė, nė panairin Eco-Products 2007 Eco Style nė Japoni, ka paraqitur
fotoaparatin "Odo" nė formė tė prerėsit pėr pica i cili mbushet kur
lėkundet.

Aparati nuk ka bateri, e ėshtė gatshėm pėr fotografim pas 15 minutash
tė lėkundjes. Kamera e kėtij aparati ėshtė e forcuar nė dorezėn nė tė
cilėn gjendet edhe butoni pėr fotografim si dhe akumulatori i
energjisė. Aparati nevojitet tė lidhet me kompjuter pėr t’i shfaqur
rezultatet.

Edhe pse ky produkt nuk ėshtė i dedikuar pėr shitje komerciale, ai bie
nė grupin e produkteve ekologjike nga Sony tė cilat shėrbejnė si
pėrkujtues se si duhet nė mėnyrė ekonomike tė sillemi ndaj energjisė.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Sony prodhon fotoaparat qė mbushet vet kur lėkundet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: