ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MyDRIVE 1 GB Hapsirė falas

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: MyDRIVE 1 GB Hapsirė falas   Tue Sep 16, 2008 12:18 am

MyDRIVE 1 GB Hapsirė falasDeri me tani ishin nė trend USB-Sticks kurse tani Teknologjija po
pėrparon dhe Transferimi Datėve po behet me thjesht sikurr mė parė.

MyDrive eshte nje kompani zvicrrane e cila tani dhuron shfrytzuesive tė
interenet Hapsir pėr Transferimin e datatevė falas, Kjo eshte mjaft
efikatse pėr ata pėrsona tė cilet punojn si Supporter dhe deshirojn tė
jen Aktiv nė qfar do lloj problemi me softueret etyre qė mos tė kerkojn
nonstop ne Machinen kerkuese google por ti ngarkojn programet nga
kompjuteret e tyre ne Kompjuteret e klientit.

Para 2 jave mos gabofsha kam postuar gjithashtu dhe nje postim tė njejt
i cili shfrytėzon mundėsia tė njejta nga kompania "GIGABANK"

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
MyDRIVE 1 GB Hapsirė falas
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: