ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Firefox 3 Beta 1 i gatshėm pėr gjykimin tuaj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Firefox 3 Beta 1 i gatshėm pėr gjykimin tuaj   Tue Sep 16, 2008 12:20 am

Firefox 3 Beta 1 i gatshėm pėr gjykimin tuaj
Dalja zyrtare e versionit tė tretė tė shfletuesit Firefox ende nuk
ėshtė e njohur, mirėpo nga tabori i Mozillas paralajmėrojnė qė Firefox
3 gjithsesi do tė duhej tė ishte nė dispozicionin tonė deri nė fund tė
kėtij viti, eventualisht nė fillim tė vitit tė ardhshėm. Deri atėherė
provoni versionin e tij Beta 1.
Shfletuesi mė i popullarizuar alternativ pėr shfletimin e internetit
ngadalė, por sigurt po arrin tek numėr ēdo ditė e mė i madh i
shfrytėzuesve. Pėr kėtė pikėsėpari meritore ėshtė siguria e tij, si dhe
shumė shtojca tė dobishme, mirėpo edhe puna e madhe qė bėjnė
programuesit e Mozillas qė ky shfletues i internetit tė jetė afėr
perfeksionit.

Firefox 3 ėshtė softuer nė tė cilin kanė punuar mė sė shumti njerėz dhe
i cili ėshtė testuar nė mėnyrė mė tė thellė nga softuerėt tjerė nga
tabori i Mozillas.

Sipas pohimeve nga Mozilla, nė Firefox 3 Beta 1 nė mėnyrė tė suksesshme
janė eliminuar 11.800 bugs-a tė ndryshėm, derisa kanė mbetur tė
eliminohen edhe diku rreth 700 tjerė.

Sido qė tė jetė, Firefox 3 Beta 1 mund ta shkarkoni nga kjo adresė


Kodi:

http://releases.mozilla.org/pub/mozilla.org/firefox/releases/3.0b1/

, mirėpo theksojmė – kėtė e bėni nė pėrgjegjėsinė tuaj

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Firefox 3 Beta 1 i gatshėm pėr gjykimin tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» PĖRSHĖNDETJE, URIME dhe SUKSESE nė JETĖN TUAJ tė LAVDISHME

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: