ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Opsioni qė Googlet i kushton 110 milionė dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Opsioni qė Googlet i kushton 110 milionė dollarė   Tue Sep 16, 2008 12:21 am

Opsioni qė Googlet i kushton 110 milionė dollarėA e keni vėrejtur opsionin nė makinėn e kėrkimit tė Googlet – I'm
feeling lucky? Ky opsion ju dėrgon drejtpėrdrejt nė rezultatin e parė
tė kėrkimit, mirėpo duke marrė parasysh qė brenda tij nuk pėrfshihen
edhe reklamat, Google, pėr kėtė opsion humb hiē mė pak se 110 milionė
dollarė nė vit.
Pyetja ėshtė: pse dreqin e lejon Google kėtė opsion bukur bizar kur
humbė para shumė tė majme? Pėrgjigjja zyrtare nga Google pėrafėrsisht
ėshtė: nuk ėshtė esenca vetėm tek paratė.

Nė fakt, para shumė kohės, Google kishte provuar tė largonte kėtė
opsion, mirėpo shfrytėzuesit ishin ankuar qė Google nuk ishte mė i
njėjtė, andaj e kishin kthyer shumė shpejt.

“Nuk dėshirojmė tė bėhemi pėr sė tepėrmi korporativ dhe nuk e kemi pėr
qėllim vetėm pėrfitimin”, ka pohuar zėvendės-kryetarja e njėsisė pėr
kėrkim, Marissa Mayer.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Opsioni qė Googlet i kushton 110 milionė dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: