ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HD Photo ka pėrkrahje nga Corel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: HD Photo ka pėrkrahje nga Corel   Tue Sep 16, 2008 12:22 am

HD Photo ka pėrkrahje nga Corel
Pėrfaqėsuesi zyrtar nga Corel ka njohtuar kėto
ditė se programi i tyre Paint Shop Pro X2 pėr editim tė fotografive
tani ka tė integruar pėrkrahjen e Microsoft HD Photo format i cili mė
herėt ka qenė i njohur me emrin Windows Media Photo (WMP). HD Photo pėr
herė tė parė ėshtė paraqitur si plugin pėr Photshop CS2 dhe CS3 nė mars
tė kėtij viti. Nė shikim tė parė si duket HD Photo nuk do tė sjellė
shumė pėrmirėsime nė raport me formatin JPEG, mirėpo HD Photo mund tė
ruaj dhe tė tregojė mė shumė informata se sa JPEG me njė kapacitet mė
tė vogėl.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
HD Photo ka pėrkrahje nga Corel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: