ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mbrojtje metalike pėr iPod

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Mbrojtje metalike pėr iPod   Tue Sep 16, 2008 12:22 am

Mbrojtje metalike pėr iPod


Duke ju falėnderuar kompanisė, Apple, shumė
kompani do tė fitojnė para tė majme. Shtojcat pėr iPod janė shumė tė
kėrkuara, e derisa afrohen ditėt e festave tė fundvitit, mund tė rritet
edhe sasia e shitjes.
Kur njerėzit, pėr herė tė parė, tė marrin nė duart e tyre iPod Nano,
kanė frikė se mos e thyejnė pėr shkak tė dimensioneve tė tij tė vogla.

Nėse pas njė kohė nuk kalon kjo ndjenjė, kompania japoneze ka njė
zgjidhje. Tė punėsuarit e tyre, me dorė, punojnė shtėpiza metalike pėr
iPod, PSP, DS Lite, e madje edhe pėr Mac Book Pro.

Shtėpizat janė me dizajn shumė tė bukur, tė pėrpunuara nga alumini,
hapen lehtė pėr qasje nė pajisje, e madje as laptopin nuk keni nevojė
ta nxirrni nga shtėpiza pėr ta shfrytėzuar.


Shimura do t’ju sjellė shtėpizėn, nė cilindo shtet tė botės, e nė
bazė tė pajisjes qė doni ta mbroni, Metal Jacket, do tė ju kushtojė mes
100 e 170 dollarė. Ju mbetet vetėm tė zgjidhni ngjyrėn, e nė ofertė
janė e zeza, e kuqja, e argjendta, e kaltra dhe ajo rozė.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Mbrojtje metalike pėr iPod
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: