ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fujitsu MHZ2 - hard disk 2.5'' me 320GB

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Fujitsu MHZ2 - hard disk 2.5'' me 320GB   Tue Sep 16, 2008 12:23 am

Fujitsu MHZ2 - hard disk 2.5'' me 320GBKompania Fujitsu kthehet nė treg me hard drive qė ka kapacitet
tė madh dhe formė kompakte. Modeli MHZ2 qė karakterizohet me formė 2.5"
ka kapacitet 320 GB. Ky drive ėshtė i dizajnuar pėr aparate tė ndryshme
elektronike por mė sė shumti do tė pėrdoret pėr notebook kompjutera.
Drive pėrkrahė SATA 3.0GB/s interfejs she rrotullohet me shpejtėsi prej
5400 rr/min, siguron shpejtėsi prej 300 MB/s me buffer tė madhėsisė 8
MB. Sipas njohtimeve tė kėsaj kompanie, shitja do tė fillojė nė shkurt
tė vitit 2008.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Fujitsu MHZ2 - hard disk 2.5'' me 320GB
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: