ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flisni me mė shumė njerėz nė Gmail

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Flisni me mė shumė njerėz nė Gmail   Tue Sep 16, 2008 12:24 am

Flisni me mė shumė njerėz nė Gmail

Sot shumica e messenger-ave tė ēastit mbėshtesin bisedat me mė shumė
persona, andaj edhe Google i ėshtė pėrshtatur kėtij trendi. Pos kėsaj,
ai ka integruar edhe ikona pėr shprehjen e emocioneve, andaj biseda me
miq do tė jetė edhe mė e afėrt.
Qė prej sot shfrytėzuesit e Gmailit mund tė kėnaqen nė chat mė tė mirė.
Google, nė fakt ka integruar chat-in, i cili do tė mbėshtes mė shumė
shfrytėzues nė tė njėjtėn kohė, e si tė gjitha pajisjet tjera nga
Google edhe kjo ėshtė shumė e lehtė pėr t’u pėrdorur.

Mjafton qė vetėm nė pėrzgjedhėsin “Options” tė zgjidhni personat tė
cilat doni t’ju bashkohen, dhe t’u dėrgoni thirrje. Chat-i ėshtė shumė
stabil dhe funksionon pa asnjė problem tė vetėm, e duket krejtėsisht si
ai i vjetri.

Secili shfrytėzues do tė merr vėrejtje qė diēka po shkruan, e porositė
e dėrguara nė tė njėjtėn kohė nuk do tė prishin chat-in, siē kemi pasur
rastin tė shohim nė disa raste tjera.

Deserti pėr fund janė ikonat e reja pėr tė shprehur emocione tė cilat
Google i ka futur nė chat. Mund tė pėrzgjidhni nė mes tri lloje
ikonash: bazike, katrore apo tė rrumbullakėta. Kur tė pėrzgjidhni
kompletin, smile-t e shkruar do tė kthehen automatikisht nė fotografi.
Nėse mė shumė preferoni tė pėrdorni miun, klikoni nė fotografinė e
pėrzgjedhur dhe emocioni do tė paraqitet nė dritaren pėr shkrim, nė
mėnyrė shumė tė thjeshtė dhe intuitive.

Nėse keni qenė gjithmonė adhurues i chat-it nė Gmail, kėto ndryshime do
tė ndryshojnė edhe mė shumė mendimin tuaj pėr tė, e nėse jo, tash ėshtė
koha e fundit pėr t’ia filluar ta provoni atė


........

10 gb
Country/Region: United States
State : CA (ose California)
City: FULLERTON
ZipCode: 92831
Street: 1818 E. ORANGETHORPE AVE OUTDOOR DIMENSIONS 50042

Atėherė do te keni 10 GB ju faleminderit

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Flisni me mė shumė njerėz nė Gmail
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė
» Besi Bekteshi: Falja nuk ėshtė kulturė e demokracisė shqiptare, por standard qė nuk do ta plotėsojmė edhe pėr shumė vite
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» FJALIMI i Azem Hajdarit nė vitin 1992: Unė di shumė, ndaj duhet tė zhdukem. Jam viktimė e kėsaj diktature tė re

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: