ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dy miliardė fotografi nė Flickr

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 27
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Dy miliardė fotografi nė Flickr   Tue Sep 16, 2008 12:25 am

Dy miliardė fotografi nė Flickr

Kėtė javė, shėrbimi mė i popullarizuar i internetit pėr publikimin e
fotografive, ka arritur njė kthesė tė madhe. Bukur impresiv dhe
interesant ėshtė lajmi se, numri prej dy miliardė fotografish ėshtė
arritur pėr mė pak se katėr vjet tė ekzistimit tė kėtij shėrbimi.
Shfrytėzuesi me pseudonim yukesmooks nga qyteti australian Brisbane me
13 nėntor ka publikuar nė Flickr fotografinė e tij. Duke mos ditur,
yukesmooks nė fakt e ka publikuar pikėrisht fotografinė e dymiliardtė
nė kėtė shėrbim tė popullarizuar.

Shėrbimi i internetit Flickr ėshtė njėri nga projektet e para tė cilėt
bien nėn Web 2.0. Atė e ka themeluar kompania kanadeze, nė shkurt tė
vitit 2004, e duke e njohur suksesin potencial tė kėtij shėrbimi tė
internetit, gjiganti i internetit Yahoo e ka blerė projektin Flickr nė
muajin mars tė vitit 2005.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Dy miliardė fotografi nė Flickr
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Zhaneta Ograja:RREFIM PER NJE FOTOGRAFI(Poezi kushtuar Azaleja Gashit nė Gjermani)
» Vladimir Bizhga:Skėnderbeu-Fotografi e fjalė
» Humore montazhi dhe foto tjera humoristike
» Fotografi tė ralla tė Mbretėreshės sė Anglisė
» Agim Gashi:GOLGOTA SHQIPTARE NDER SHEKUJ (Fotografi tmerri qė flasin mė shumė se njė shekull)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: