ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paraqitet versioni i ri i Opera Mini

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Paraqitet versioni i ri i Opera Mini   Tue Sep 16, 2008 12:26 am

Paraqitet versioni i ri i Opera Mini

Kompania Opera Software ka paraqitur pėrditėsimin e ri tė shfletuesit
tė saj tė internetit, tė dedikuar pėr pajisjet me qasje nė internet.
Nė blogun zyrtar tė taborit tė Operas, njoftojnė se, Opera Mini, nė
versionin e tanishėm 4, ėshtė punuar nė kod tėrėsisht tė ri, dhe se
janė integruar mundėsi dhe pėrshtatje tė shumta tė reja, qė shfletimi i
faqeve pėr shfrytėzuesit, tė cilėt kanė ekran tė vogėl kompjuteri, ta
bėjnė sa mė rehatshėm.


Nė versionin e ri janė pėrfshirė njė varg risish, nė mesin e tė cilave
janė teknologjitė e pėrparuara tė render-imit tė faqeve tė internetit,
qė shfrytėzuesit tė kėnaqen duke shfletuar me shfletuesin “normal” tė
internetit.

Opera e re nė mėnyrė dinamike pėrshtat shkronjat nė faqet e uebit, janė
integruar disa shkurtore pėr tė udhėhequr me shfletuesin me anė tė
numrave nė tastierė.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Paraqitet versioni i ri i Opera Mini
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: