ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat   Tue Sep 16, 2008 12:27 am


Kompania SanDisk ka prezantuar kartelėn microSDHC me kapacitet prej 8 GB, si dhe Sony MemoryStick Micro me format M2. MicrSDHC
kartelat (mė herėt tė njohura si TransFlash) janė bėrė shumė tė
popullarizuara pėr shkak tė pėrdorimit tė madh tė tyre tek telefonat
mobil si Motorola, Nokia etj. Kartela me kapacitet prej 8 GB mundėson qė nė tė tė vendosen rreth 2000 kėngė digjitale dhe mė shumė se 5000 foto me rezolucion tė madh si dhe deri 5 orė MPEG4 video pėrmbajtje. M2 nė fillim ėshtė pėrdorė tek tlefonat SonyEricsson. Kapaciteti prej 8 GB ėshtė mė i madhi deri tani nė treg i kėtij lloji.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: