ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mac OS X 10.5 aka Leopard me "BlueScreen" tė vet

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 27
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Mac OS X 10.5 aka Leopard me "BlueScreen" tė vet   Tue Sep 16, 2008 12:28 am

Mac OS X 10.5 aka Leopard me "BlueScreen" tė vet

Paisjet qė nuk jan kompatibel mund tė paralajmrojn problem nė Sistemin e ri Leopard.Direkt pas Instalimit/Modernizimit sė Sistemit tė ri nga Apple mund tė
kaloni tek njė problem qė Machina-Macintoshit nuk reagon fare hiq apo
bllokon dhe paraqitja ti ėshtė vetem nje Screen/Ekran i Kalter.

Apple ia rekomandon klienteve tė tyre njė Instalim komplet nga fillimi
tė Sistemit e jo tė rivendoset me atė Sistemin e mė parshėm qė ka qėn i
Instaluar. Kompania Apple ka reaguar meniher dhe ka zgjedhur zgjidhje
pėr Sistemin e tyre se si mund tė reagoni pėr tė rregulluar Sistemin
dhe tė beni tė mundur pėr tė punuar sėrisht nė tė.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Mac OS X 10.5 aka Leopard me "BlueScreen" tė vet
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» "Dublinasit" Pjesa e I
» POEZI NGA GRIGOR JOVANI TE ZGJEDHURA NGA "SOFRA POETIKE"
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Qamil L. Zekolli:Me rastin e pėrkujtimit tė trembėdhjetėvjetorit tė rėnjes heroike tė Komandantit tė Brigadės 121-"Kumanova" tė UCK-sė, Ismet Jashari dhe 65 dhe Dėshmorėve tė kėsaj Brigade
» Lidhja e shkrimtarėve tė Kosovės (LSHK), nxori numrin 2 tė revstes "Metafora"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: