ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Telefononi nė automjet mė gjatė dhe me mė shumė kualitet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Telefononi nė automjet mė gjatė dhe me mė shumė kualitet   Tue Sep 16, 2008 10:42 pmSony Ericsson sot ka paraqitur zmadhuesin pėr automjet me kohėn mė tė gjatė tė bisedės dhe pritjes. Me telefon ai lidhet me anė tė Bluetooth, gjersa montohet nė pjesėn e sipėrme para kokės sė vozitėsit.HCB-108 ėshtė pajisje me dizajn elegant dhe mundėsi tė shkėlqyera. Atė mund ta bartni shumė lehtė nga njėri automjet nė tjetrin, e madje ta pėrdorni edhe nė zyre.

Me njė kohė mbresėlėnėse tė bisedės prej 25 orėsh dhe kohė nė pritje deri nė njė muaj, duket se ky zmadhues do tė bėhet njė gjė shumė e pazėvendėsueshme pėr vozitėsit.

Falė sistemit pėr zvogėlimin e jehonės, mbytjes sė zėrit dhe pėrpunim digjital tė sinjalit, bisedat tuaja do tė janė tė qarta sikur tė janė duke e bėrė nga qetėsia e dhomės tuaj.HCB-108 do tė demonstrohet nė bashkėpunim me automjetin e ri tė prodhuesit Saab nė panairin e automjeteve nė Paris mė 4 tetor, derisa nė shitje del pak kohė pas tij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Telefononi nė automjet mė gjatė dhe me mė shumė kualitet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drita Fejza:DITA MĖ ĖSHTĖ PAK NATA SHUM E GJATĖ...
» Zbulohet pjesė e arkivit tė Bajram Currit gjatė emigracionit nė Vienė nė periudhėn 1918-1919
» Agim Gashi:KRIMINALITETI NE INTERNET
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Shqipėria ka shumė pėrparėsi pėr turistėt evropianė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Lajme te Ndryshme :: News (Te rejat me te fundtit)-
Kėrce tek: