ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nxjerr nė ankand virgjėrinė, 1 milon euro

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Nxjerr nė ankand virgjėrinė, 1 milon euro   Sat Sep 20, 2008 7:47 pm


Nxjerr nė ankand virgjėrinė, 1 milon euro
Ish konkurrentja e “Big Brother” 2008 nė Itali, Raffaella Fico ka nxjerre nė ankand virgjėrinė e saj.

Raffaella, 20 vjece me njė fizik qė tė le pa frymė, nė njė intervistė
ne revistėn italiane “Chi”, le tė gjithė me gojė hapur duke deklaruar:"Nxjerr nė ankand virgjėrinė time pėr 1 milion euro. Dua tė shoh nėse ka ndonjė qė do tė nxjerr aq para pėr tė mė patur".Brunia sexy, qė brenda nė shtėpi i kishte thėnė tė gjithėve se ishte e
virgjėr, pranon: "Mund tė jetė e sikletshme. Por me kėto para mund tė
realizojė endrrėn time”.Pas “Grande Fratello”, vajza kishte deklaruar:"Nuk e di cfarė do tė thotė tė bėsh sex".Dhe ja tani duke habitur tė gjithė, nxjerr nė “shitje” natėn e saj tė parė tė dashurisė.Njė propozim pikant ky i ish konkurentes se B.B, qė nuk e fsheh sikletin nė rastin kur ndonjė bukurosh i pasur tė bėje pėrpara.E kenaqur por dhe pak e frikėsuar, Raffaella i mendon qė tani ėndrrat
qė do tė realizojė me grumbullin e parave: "Mund tė blej njė shtėpi nė
Romė si dhe tė paguaj njė kurs pėr aktrim".Po cfarė do tė bėjė ajo nėse konkurenti nuk do tė jetė nė shijet e saj?
"Do tė pi njė gotė verė dhe durim". E gatshme pėr tė bėrė gjithcka
bukouroshja Fico.Dhe tė mendosh qė vetėm disa muaj mė parė ajo skuqej nga ideja pėr tė
pozuar nė njė kalendar sexy! Por sic duket kohėt kanė ndryshuar….
Spoiler:
 

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Nxjerr nė ankand virgjėrinė, 1 milon euro
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Gazmend Islami:Debati Buzhala-Molliqaj nxjerrė fytyrėn e spiunit?
» Sekretari i Besim Beqajt, 28 mijė euro pagė vjetore nga shteti
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: