ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo mė njė tė dashur “profesioniste”

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 27
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Ronaldo mė njė tė dashur “profesioniste”   Mon Sep 22, 2008 3:02 pm

Ronaldo mė njė tė dashur “profesioniste”


Ai ėshtė njė kampion qė fiton 150.000 euro nė javė me 42 gola nė sezon, por qė mė femrat nuk ka fat fare.
Cristiano Ronaldo, 23 vjec, bomberi i “Manchester United”, mori njė surprizė tė keqe nga gazeta britanike.

Bukuroshja braziliane qė frekuenton prej kohėsh, qė ja ka prezantuar shokėve tė skuadrės dhe qė e ka marre nė festat e tranierit Alex Ferguson, ėshtė aq profesioniste sa shoqėrohet nga truprojet dhe jeton nė lagjen mė ekskluzive tė Londres, Knightsbridge.

Ata qė i kanė treguar tė vėrtetėn e Fernandės, tė vėrtetė qė ajo ja ka fshehur gjithmonė Ronaldos, ka qėnė revista “News of the World”.

Titujt kryesorė tė revistės si dhe videot nė sitet e internetit, tergojnė “punėn” e saj, fakte tė tilla si: Fernanda qė kėrkon 460 sterlina pėr njė orė sherbime nga ana e saj, ose kur zhvishet mė njė kolege dhe pėr 120 sterlina ajo i shet gazetarit 2 grame kokainė.

26 vjecarja, shoqėrohet nga 5 eskorta tė shtetit dhe me klientėt ajo mburr lidhjen e saj me Ronaldo.

Fernandės duket se i ka hyre nė zemėr asi i “Red Devils”, por mbetet dyshimi nėse Ronaldo mė tė vėrtete nuk dinte gjė pėr profesionin e Fernandės sė tij, apo...

Sipas “News of the World” ajo arrin tė fitojė 2.000 sterlina nė natė. Por, mos ndoshta pėr Cristian, Fernanda ka bėrė njė pėrjashtim nga rregulli dhe nuk i merr para?

Me sa duket asnjė histori dashurie e Ronaldos nuk do t'i shpėtojė reflektorėve dhe tė qendrojė jashtė vėmendjes sė medias.
Spoiler:
 

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Ronaldo mė njė tė dashur “profesioniste”
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:URIME DHE GĖZUAR DITĖLINDJEN O VĖLLAU IM I DASHUR - GANI!!! -Vargje urimi-
» Dhuratė nga Janulla Rrapi-Falenderime mike e dashur!
» URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI
» Nga Mimoza Dajci ngushėllime pėr Prof. Selaudin Velaj?
» Ilir Taraj:OH SA ME MUNGOVE E DASHUR ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Mediat :: Mediat Shqipetare :: Revista Shqipetare :: Revista One-Vip-
Kėrce tek: