ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Facebook Clone 100%

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Facebook Clone 100%   Sun Aug 10, 2008 3:05 pm

Demo:
Kodi:
 http://www.facebook.com
download :
Kodi:
http://rapidshare.com/files/69087469/facebook_clone.rar
Mirror2:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/69086896/FaceBook.rar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Facebook Clone 100%
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ē'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» Pilo Zyba: INTERNETI KOHA DHE PASIONI - nėpėr faqet poetike nė Facebook -
» ARTA HYSI:HIMNI I FACEBOOK-ut

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Gjuhe programuese :: PHP & MySQL-
Kėrce tek: