ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Babai predikues islamik, vajza kubiste

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 27
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Babai predikues islamik, vajza kubiste   Sat Sep 27, 2008 6:04 pm


Ka ndryshuar emrin nga Yusra nė Yasmin dhe punon si balerinė nė «pole dance», rrotullohet rreth njė tubi me rroba nė stilin kubist nė klubet e Londrės.
Nuk ka asgjė tė cuditshme, nėse nuk do tė ishte vajza e Mohammed Omar Bakri, predikuesit tė njohur islamik i cili u dėbua nga Anglia dhe tani jeton nė Liban.

Ajo qė e zbuloi Yasmin, 27 vjece, ka qėnė revista e mirenjohur “The Sun”.

“Nuk kam kontakte me babanė tim dhe nuk e kam aprovuar asnjėherė mėnyrėn e tij tė jetesės dhe idetė e tij ekstremiste”, konfirmon Yasmin, nėnė e njė fėmije tre vjec, fryt i martesės sė saj me ish burrin turk.

Sipas “The Sun” sheiku Mohammad qė kėrkon qė gratė tė mbajnė perce.

Ai nuk e shihte tė bijėn prej vitesh dhe e mendonte nė Turqi me burrin. Ndėrsa, Yasmin ėshtė martuar dy herė dhe tani bashkėjeton me njė djalė 26 vjecar.

Por hetimet e revistes nuk perfundojne me kaq. Gazetarė zbuluan se 5 vjet mė parė, kur Mohammed Omar Bakri jetonte nė Britaninė e Madhe, paska paguar pėr operacionin plastik nė gjoks tė sė bijės, operacion qė i mundėsoi edhe suksesin nė karierė.

Njė shoqe e saj tregoi: “Ajo ishte shumė e lumtur nga efekti qė shkaktonte tek burrat dhe ky besim i ri nė vetvete e coi tė zhvishej nė klubet e natės. Nuk do ta kishte bėrė kurrė njė punė tė tillė nėse nuk do tė kishte patur atė gjoks, qė iu pagua nga i ati. Ai ėshtė pėrgjegjėsi i gjithė kėsaj”.

Bakri, 50 vjec, i njohur pėr predikimet e tij qė dėnon gruan qė shfaq feminilitetin e saj, do tė duhet t'i justifikojė botės profesionin qė ka e bija.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Babai predikues islamik, vajza kubiste
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gėzuar Ditėlindjen Ronela Ramadani-vajza e dajės tim Xhavitit!
» Fahri Musliu thotė se nuk ėshtė babai i Aleksandar Vucic
» Albert Zholi: Vajza greke
» Kush ėshtė vajza tė cilėn nė 19:30 e presin nė "randez-vous" mbi tre milionė shqiptarė!
» Asllan Dibrani:Kushtrim pėr shpėtim nga rreziku i ekstremizmit islamik,qė vepron nė mėnyrė perfide kundėr kombit shqiptar

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: