ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Striptizėm i paparashikuar pėr Loren...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Striptizėm i paparashikuar pėr Loren...   Mon Sep 29, 2008 11:13 pm


Edhe divat duhet tė pėrballen me paparashikimet qė i rezervon fati. I ka ndodhur kujtdo, tani edhe Sophia Loren.
E ftuar nė Civitavecchia, nė njė anije, gjatė lėkundjes tė sė cilės, ajo has disa probleme me fustanin, aq sa i del gjoksi.

E pamposhtur nga koha, Sophia shfaq akoma njė dekolte pėr t'u patur zili dhe njė klas tė pakarhasueshėm. E
mrekullueshme nė fustanin e saj tė bardhė, aktorja, qė njė javė mė parė
mbushi 74 vjece, nuk e prishi terezinė pėr atė cka ndodhi por vazhdoi
tė qeshte dhe mė kujdes, qė tė mos shihej nga tė gjithė e rregulloi.

Nga ana tjetėr Sophia nuk i ka fshehur asnjėherė format e saj.

Nė 1951 ajo bėri bujė nė njė skenė nė filmit "Era lui, sģ sģ" nė tė cilėn, dilte me gjoksin jashtė.

Vitet kalojne por bukuria e aktores duket se nuk perėndon kurrė.
Spoiler:
 

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Striptizėm i paparashikuar pėr Loren...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: