ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PHP Melody

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: PHP Melody   Sun Aug 10, 2008 3:08 pm

PHP Melody sherben per te krijuar nje faqe p.sh.m si youtube dhe ta vendosnin ne portali tuaj.

Linku:
Kodi:
http://rapidshare.com/files/124080683/php_melody_by_vetim.rar.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
PHP Melody
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Gjuhe programuese :: PHP & MySQL-
Kėrce tek: