ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Video “hard” e Britney

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Video “hard” e Britney   Wed Oct 01, 2008 2:05 am


Nuk ka kaluar asnjė muaj nga triumfi i madh i Britney Spears nė “MTV Video
Music Awards” nė Los Angeles, kur papritur del ne qarkullim njė video
“hard".

Njė ish i dashuri i saj, fotografi Adnan Ghalib, ka lajmėruar se
posedon njė video hard, me mė shumė se dy orė tė regjistruara gjatė
disa pushimeve nė Meksiko me Britney.

Ajo, tėrėsisht e zhveshur, vetėm me njė paruke tė kuqe nė kokė.

Depresioni,
droga dhe skandali pėr njė moment u dukėn si njė kujtim i largėt.
Cmimet e shumta nė “MTV VMA” e ringjallėn edhe njėherė Britney si
protagonisten e padiskutueshme tė pop-it.

Por festa zgjati
vetėm pak ditė. Adnam Ghalib, njė nga ish tė dashurit e saj, ka treguar
nė revistėn britanike "Heat" se zotėron njė video shumė hot me drita tė
kuqe tė ciftit.

Ghalib,i vetėdijshėm pėr vlerėn e videos, e ka ruajtur dhe sot ėshtė i gatshėm t’ia shesė ofruesit mė tė mirė.

"Pretendoj cmimin e duhur – ka deklaruar pėr shtypin – unė do ta ruaj deri nė momentin kur do tė mė ofrojnė paratė qė dua".

Filmimi ka pėr protagonist fotografin dhe Britney, nė mė shumė se 20 minuta seks.

Ai
qė mundi tė shikonte imazhet tregon se nuk shfaqej ndonjė gjė shumė e
dukshme. Britney me rroba banje tė vogla me cilėsi tė dobėt, qė i zhduk
brenda pak minutave, duke dalė para objektivit sic e ka bėrė nėna.

Gjatė
gjithė kohės Spears mban veshur njė paruke tė kuqe. " Nė njė pikė tė
filmimit – tregon njė burim - Adnan i kėrkon Britney-t tė heq paruken,
por ajo refuzon duke i thėnė “Tė heq cfarė? Nuk kam asgjė pėr tė
hequr!”.
Spoiler:
 

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Video “hard” e Britney
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: