ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nokia Vertu Signature S, vetėm pėr tė pasurit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Nokia Vertu Signature S, vetėm pėr tė pasurit   Thu Oct 02, 2008 2:33 am


Nokia Vertu Signature S, vetėm pėr tė pasurit
Tingėllon
ironike, por nė botėn e celularėve superluksozė tė cilėt mund t’i
blejnė vetėm ata qė i kanė xhepat e thellė, performancat mė mira vijnė
nga kompania e njohur Nokia. Pajisja e re Nokia Vertu Signature S
tashmė ėshtė e pėrbėrė nga 3G dhe ĖiFi.
Atyre
qė mund t’u pėlqejė ky celular, mund tė pyesin pėr detajet si ĖiFi,
sepse nė rradhė tė parė bėhet fjalė pėr dizajnin dhe prestigjin, derisa
mundėsitė pėr blerjen e tij, janė tė rėndėsisė dytėsore. Megjithatė ne,
dėshirojmė tė dimė se ēfarė vjen nga kjo risi e paisjes mė tė fundit.
Pėrgjigjja, natyrisht ėshtė, asgjė e veēantė: risitė nė tė janė EDGE e
HSDPA dhe lidhja WiFi, ekrani OLED QVGA, dhe tė gjitha kėto nė pjesėn
pėrbėrėse tė zgjatur me tastierė e cila duket jashtėzakonisht
jopraktike. Mirėpo ky ėshtė ēmimi i tė veēantės. Ēmimi ėshtė shumė mė i
madh sesa ne mund tė na e mbajė xhepi, dhe pajisja do tė jetė shitje
gjatė muajit tetor tė kėtij viti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Nokia Vertu Signature S, vetėm pėr tė pasurit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: