ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pushohen nga puna gjithė meshkujt e hotelit, pasi flirtonin me klientėt

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Pushohen nga puna gjithė meshkujt e hotelit, pasi flirtonin me klientėt   Thu Oct 02, 2008 2:34 am

Pushohen nga puna gjithė meshkujt e hotelit, pasi flirtonin me klientėt
Stamboll
– Njė hotel i vogėl nė bregdetin mesdhetar tė Turqisė ka pushuar nga
puna gjithė meshkujt pasi nė mėnyrė tė pėrsėritur ishin kapur nė
flagrancė duke flirtuar me klientėt e hotelit. Pelin Yucel, menaxheri i
hotel Marmaris, tha se stafi i hotelit kėtej e tutje do tė pėrbėhet
vetėm nga vajza. Shumica e klientėve tanė janė Anglezė dhe Rusė.

“Ne kemi hasur nė tė njėjtin problem ēdo vit por pas incidentit tė
fundit kemi vendosur qė nė hotel tė marrim vetėm vajza”- tha ai. “Para
disa ditėsh shikoj se baristi jonė, i cili nė pamje dukej shumė i
fisėm, doli nga dhoma e gjumit bashkė me njė turiste britanike” – tha
Yacel. Rreth 20 milionė turistė kanė vizituar Turqinė vitin e kaluar,
tė nxitur nga plazhet me rėrė dhe vendet piktoreske.


Gazeta: Shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Pushohen nga puna gjithė meshkujt e hotelit, pasi flirtonin me klientėt
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie...!
» Cikėl shkrimesh rreth punės me nxėnės me aftėsi tė kufizuara mendore!
» SAGA IME - DANKE ALLE! JU FALEMINDERIT TĖ GJITHĖVE!Dosjer nga AGIM GASHI
» Frank Shkreli:TĖ GJITHĖ PĖR MARK GJONAJ-N MĖ 13 SHTATOR
» Murat Gecaj: Mbyllet Gazeta "Mėsuesi" - Nderim pėr gjithė drejtuesit, redaktorėt dhe bashkėpunėtorėt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: