ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njė qen pėr mik? Ja 10-tė, mė rrėmujaxhinjtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Njė qen pėr mik? Ja 10-tė, mė rrėmujaxhinjtė   Thu Oct 02, 2008 2:35 am

Njė qen pėr mik? Ja 10-tė, mė rrėmujaxhinjtė
Objekte
tė shkatėrruara dhe dėmshpėrblim ndaj tė tretėve nė njė total prej 785
euro. Me kėtė performancė qeni chihuahua klasifikohet i dyti nė listėn
e dhjetė qenve mė shkatėrrimtarė, pas qenit danez, pėr tė cilin
shpenzohen 38 euro mė shumė. Kėrkimi u bė nga njė kompani sigurimesh
britanike, e cila ka pyetur klientėt e vet se sa shpenzojnė pėr tė
zhdėmtuar dėmet qė shkaktojnė qentė e tyre.
Mes
qenve mė tė padisiplinuar, medaljen e bronztė e meriton qeni i njohur
me emrin mastino. Mė pas, listėn e rrėmujaxhinjve qė kushtojnė para pėr
padronėt e pasojnė qentė bassethound, levriero, setter anglezė,
bulldog, kėmbėshkurtrit, boxer dhe beagle. Pas renditjes, nė bazė tė
kėrkimit tė bėrė u mundėsua edhe klasifikimi i qenve mė tė qetė, pėr tė
cilėt nuk munguan surprizat. Qeni mė i mirė e mė i urtė nga tė gjithė
ėshtė ai i rracės carlino, gjithmonė shumė i bindur. Nė vendin e dytė
tė mė tė mirėve ėshtė renditur San Bernardo, njė qen shumė i dashur.

Gazeta: Shekulli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Njė qen pėr mik? Ja 10-tė, mė rrėmujaxhinjtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: