ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ēfarė thonė vėrtet meshkujt kur flasin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ēfarė thonė vėrtet meshkujt kur flasin?   Thu Oct 02, 2008 2:35 am

Ēfarė thonė vėrtet meshkujt kur flasin?
Ata
thonė diēka, por ne shpesh kuptojmė krejt diēka tjetėr. Dhe pse flasin
qartė, shpesh na ndodh qė tė keqkuptohemi. Ėshtė e pamundur tė gjesh
njė gjuhė tė pėrbashkėt mes mashkullit dhe femrės… E vetmja tentativė
ėshtė "tė pėrkthesh" kuptimin e fjalėve qė meshkujt na thonė nė situata
tė ndryshme.
GJATĖ PREZANTIMIT TĖ PARĖ

Nėse thotė: Mund tė takohemi dhe ndonjėherė tjetėr?
Do tė thotė: Mendoj qė je vėrtet e kėndshme dhe do tė doja tė ta thosha qartė qė tė dalim pėrsėri, po kam frikė...

Nėse thotė: Je vėrtet njė vajzė e mirė!
Do tė thotė: Nuk do tė mė shikosh mė!

Nėse thotė: A do tė jemi miq?
Do tė thotė: Nuk je tipi im, por mund tė mė rregullosh ndonjė shoqen tėnde?

Nėse tė thotė: Do tė tė telefonoj!
Do
tė thotė: Kam vėrtet ndėrmend tė tė telefonoj, por kam frikė se ti mund
tė thuash po. Kėshtu do tė dalim dhe gjithēka do tė kthehet nė njė
zhgėnjim. Ose dhe mė keq, nuk ėshtė aspak i tillė! Kėshtu duhet tė
hidhem nė krahėt e fejesės, martesės, fėmijėve?! Jo!

GJATĖ TAKIMEVE TĖ PARA

Nėse thotė: Po dalim sė bashku.
Do tė thotė: Kemi kaluar disa net sė bashku dhe kemi bėrė dashuri, por kjo nuk do tė thotė se jemi tė lidhur...

Nėse thotė: Po takohemi vazhdimisht.
Do tė thotė: Po frekuentohet me ty dhe njė tjetėr..

Nėse thotė: Kemi shekuj pa u parė dhe kam menduar pėr ty..
Do tė thotė: Nuk kam kryer marrėdhėnie seksuale prej 3 muajsh

Nėse thotė: Duhet tė dalim sė bashku vetėm pėr vetėm?
Do tė thotė: Kam frikė se po nuk i bėra gjėrat pėrfundimtare, ti mund tė dalėsh me tė tjerė…

Nėse nuk thotė asgjė pėr mundėsinė pėr t'u takuar..
Do tė thotė: Nuk ka lindur asnjė lloj "shkėndije dashurie..."

KUR DO TĖ BĖJĖ DASHURI

Nėse thotė: Ėshtė e treta herė qė dalim sė bashku, apo jo??
Dote thotė: Ėshtė vapė, apo e ndjej vetėm unė?

Nėse thotė: Mendon se ėshtė e vėrtetė ajo qė thonė pėr midhjet si afrodiziakė?
Do tė thotė: Dua tė bėj dashuri!

Nėse thotė: (gjatė orgazmės): Tė dua!
Do tė thotė: Dua atė gjėnė fantastike qė po bėn tani!

Nėse thotė: Nuk jam i pėrshtatshėm pėr njė histori tė gjatė dhe serioze.
Do tė thotė: Dua vetėm tė bėjmė seks.

Nėse thotė: Sa tė dashur ke pasur?
Do tė thotė: Unė jam mė i mirė, apo jo?

KUR ĖSHTĖ SERIOZ

Nėse thotė: Mė pėlqen vėrtet!
Do tė thotė: Po bie nė dashuri me ty, por nėse ta them, nuk mund tė kthehem mė prapa.

Nėse thotė: "E fejuara", kur tė referohet ty…
Do tė thotė: Ti je ajo qė i gatuan, i rregullon shtėpinė dhe qė miqtė e tij nuk mund tė provojnė me ty.

Nėse thotė: Je njė grua e mrekullueshme!
Do tė thotė: Je njė grua e mrekullueshme!


Nėse thotė: Tė dua!
Do tė thotė: Mė bėn shumė tė lumtur kur jemi bashkė. Mendoj se ti mund tė jesh gjysma ime... Ēfarė kupton nga fjalėt e tua?

Nėse i thua (pas prezantimit): A e njeh kėtė grup?
Ai kupton: Tė dėshiroj tani..


Nėse i thua: Ēfarė bėn nė jetė?
Ai kupton: A fiton mjaftueshėm pėr t'u lidhur me ty?

Nėse i thua: Ish - i dashuri im ėshtė i marrė, vazhdon tė mė pėrndjekė...
Ai kupton: Jam ende e dashuruar pas ishtė dashurit tim.

Nėse i thua: Ēfarė do tė bėjmė tė shtunėn nė darkė?
Ai kupton: Tė dėshiroj, sot dhe pėrgjithmonė.


Nėse i thua (pasi keni bėrė dashuri): Ishte vėrtet shumė bukur!
Ai kupton: Ishte marrėdhėnia mė e mirė qė kam pasur ndonjėherė. Ta bėjmė pėrsėri!

Nėse thotė: Ndoshta do tė bėnim mirė qė tė ngadalėsonim paksa!
Do tė thotė: Ndoshta do tė bėje mirė qė tė ngadalėsoje paksa!

Nėse thotė: Nuk e di ēfarė dua!
Do tė thotė: Nuk tė dua ty!


Nėse thotė: Kam nevojė pėr hapėsirė!
Do tė thotė: Dua tė ndahem nga ty, por nuk kam gjetur ende kurajėn pėr tė ta thėnė qartė

SummerPages
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Ēfarė thonė vėrtet meshkujt kur flasin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet qė pėrdorin femrat pė tė manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashurisė
» E PA BESUESHME POR E VĖRTETĖ
» DERI KUR TĖ MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VĖRTETĖ..?
» Mali Sharr, atraksion i vėrtetė pėr ekoturistėt
» Foto qė flasin pėr mendjet e kqija dhe veprimet njerzore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: