ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Macja e humbur kthehet nė shtėpi pas 9 vitesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Macja e humbur kthehet nė shtėpi pas 9 vitesh   Thu Oct 02, 2008 2:49 am

Macja e humbur kthehet nė shtėpi pas 9 vitesh
Njė
ēift ėshtė ribashkuar me macen e humbur para nėntė vitesh. Dixie, njė
mace shumė e gjallė 15 vjeēe, ėshtė zhdukur nė vitin 1999 dhe tė zotėt
mendonin se ishte shtypur nga ndonjė makinė. Ajo ėshtė gjetur gjysmė
kilometri larg shtėpisė sė saj nė Birmingham dhe qytetarėt e kishin
marrė dhe dėrguar nė polici. Pasi u kontrollua mikroēipi i saj u
identifikua macja me emrin Dixie, e cila u kthye tek tė zotėt Alan dhe
Gilly Deaney.
Tė dy kishin
fluturuar nga gėzimi kur kishin parė sėrish macen e tyre.
“Personaliteti i Dixit, sjellja dhe mėnyra e saj nuk kanė ndryshuar
fare” – tha Gilly Delaney. “Mendoj se ajo s’ka reshtur sė kėrkuari
shtėpinė e saj gjatė gjithė kėtyre viteve”. Zyrtarėt janė shprehur se
kjo histori do tė inkurajojė tė gjithė qė tė vendosin mikrochip te
kafshėt e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Macja e humbur kthehet nė shtėpi pas 9 vitesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: