ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zgjedhjet nė SHBA, nė garė edhe kompanitė e profilaktikėve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Zgjedhjet nė SHBA, nė garė edhe kompanitė e profilaktikėve   Thu Oct 02, 2008 2:50 am

Zgjedhjet nė SHBA, nė garė edhe kompanitė e profilaktikėve
Zėra
nga Amerika thonė se pėr zgjedhjet presidenciale tifozėt e njėrės dhe
tė partisė tjetėr kanė shpikur bikini e shumė sende tė tjera me emrat e
kandidatėve politikė.
Por
nuk mbaron me kaq. Tani zgjedhėsit do tė luftojnė me prezervativė: nė
Amerikė kanė mbėrritur prezervativėt dedikuar Xhon MkKein dhe Barak
Obamės. Pėr dy aspirantėt, pėr tė zėnė vendin nė Shtėpinė e Bardhė,
Benjamin Sherman, me shoqėrinė e tij “Practice Safe Policy”, ka
realizuar njė seri prezervativėsh qė ua ka dedikuar atyre. Ēdo model
inspirohet nga dy kandidatėt pėr president tė Shteteve tė Bashkuara:
Barak Obamės, prezervativi i dedikuar pėr tė mban emrin “Pėrdor
drejtėsi” dhe ai i Xhon MkKein ironizon me moshėn e tij: “Plak, por jo
i skaduar”.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Zgjedhjet nė SHBA, nė garė edhe kompanitė e profilaktikėve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historiku i pėrvjetorit tė pavarėsisė sė ShBA-ve
» Dita e Pavarėsisė sė SHBA-sė, sinonim i lirisė
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» MOTI ARKTIK NĖ SHBA
» Dyshohet se me armėn qė u vra Xhemajl Mustafa, u plagosėn edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: