ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Njė peshkaqen nė pishinė, pushuesit nė panik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Njė peshkaqen nė pishinė, pushuesit nė panik   Thu Oct 02, 2008 3:07 am

Njė peshkaqen nė pishinė, pushuesit nė panik
SIDNEJ-
Njė peshkaqen nė pishinė. Pushuesit e plazhit tė Cronullas, njė nga mė
tė frekuentuarit e Sidneit, nuk u besonin syve kur panė pjesėn e
sipėrme tė kokės sė peshkaqenit tė notonte nė ujėrat e pishinės, qė
ndodhej afėr shkėmbinjve, pak metėr larg oqeanit.

frikėsuar ata vrapuan tė lajmėronin ruajtėsit e plazhit, tė cilėt me
kujdes e drejtuan peshkaqenin, njė metėr tė gjatė, pėrsėri nė det.

“Ishte
shumė i qetė, notonte lart e poshtė nga njė skaj nė skajin tjetėr tė
pishinės”- thotė Robyn Cole, kapiteni i ruajtėsve tė detit.

Sipas
tij kjo ka qenė zbavitėse. “Janė disa pushues qė vijnė kėtu qė nė orėn
06.00 tė mėngjesit pėr tė notuar. Ka qenė akoma errėsirė dhe mbase nuk
e kanė parė”- ka shtuar mė tej ai.

Sipas Cole, duhet tė ketė qenė njė dallgė shumė e madhe gjatė natės qė e ka sjellė peshkaqenin nė pishinė.

“Ėshtė
hera e parė qė kemi njė peshkaqen nė pishinė”- ka thėnė ai, duke
treguar se mė parė kanė pasur foka, qė merrnin diell nėpėr shkėmbinj
dhe delfinė qė i afroheshin plazhit nė mėnyrė tė vazhdueshme. Por, nuk
kishin dėgjuar kurrė mė parė pėr njė peshkaqen tė bllokuar nė
pishininė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Njė peshkaqen nė pishinė, pushuesit nė panik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete-
Kėrce tek: