ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Brad e con Angelinėn tek psikologu

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Brad e con Angelinėn tek psikologu   Sat Oct 04, 2008 12:00 am


Angelina ndihet gjithmonė edhe mė e trishtuar dhe burri i saj Brad Pitt e detyron tė kurohet.

Sipas “Star Magazine”, aktori nuk e duron dot mė ta shohė tė
dėshpėruar, aq sa e detyron tė shkojė nė njė terapi, tė hajė dhe tė
dalė nga shtėpia.

Shkak pėr depresionin e Jolie, janė bėrė
format e saj akoma tė bollshme. Ajo nuk i duron kilet e tepėrta si
rrjedhojė e sė cilės eviton edhe ushqimet.

Ylli i ka vazhduar sencat e saj me njė terapiste nė Francė, edhe pse prej disa ditės jeton nė Gjermani.
Pas lindjes sė binjakėve, pėr tė humbur kilet e tepėrta, ajo ka filluar njė dietė drastike.

"I
duket vetja shumė e shėndoshė – thotė njė burim pranė ciftit – as nuk i
prek ushqimet qė i serviren. Vetėm sa i provon pak dhe pastaj i largon
duke thėnė se nuk ka mė uri".

I shkreti Brad nuk di mė cfarė
tė bėjė pėr ta ngushėlluar, i pėrsėrit vazhdimisht se ėshtė e dobėt dhe
se cdo gjė e ka nė kokėn e saj por pa rezultat. Edhe pse ka rėnė shumė
nė peshė ajo vazhdon tė thotė se ka njė bark shumė tė madh dhe vazhdon
tė bėjė ushtrime fizike gjithė ditėn.
Spoiler:
 

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Brad e con Angelinėn tek psikologu
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: