ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Fadil Hasa Grimca Humoristike nga durresi

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e


Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Fadil Hasa Grimca Humoristike nga durresi   Mon Oct 06, 2008 9:08 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fadil Hasa Grimca Humoristike nga durresi
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Humore montazhi dhe foto tjera humoristike
» Fadil Lepaja:Edi Rama, sanēo panēo dhe portalet
» Muhamet Hoxhaj:Pėr miqt e mijė extra, Punime tė Veēanta dhe Humoristike !!
» Fadil Demaku: Diēka si ese mbi patriotizmin kosovarė dhe ligjet e Darvinit
» Fadil Demaku: Demokracia primitive kosovare; O loptė e mia ma t'mirat n'katun

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor :: Video Humoristike-
Kėrce tek: