ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Niku_al grimca humoristike nga humoristet e durrsit dhe te shkodres.

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Niku_al grimca humoristike nga humoristet e durrsit dhe te shkodres.   Mon Oct 06, 2008 9:09 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Niku_al grimca humoristike nga humoristet e durrsit dhe te shkodres.
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Humore montazhi dhe foto tjera humoristike
» Agim Drenica : Vargje satirike - Humoristike
» Muhamet Hoxhaj:Pėr miqt e mijė extra, Punime tė Veēanta dhe Humoristike !!
» Grimca mė e shpejtė se drita-Neutrino i "Cern" qė pėrgėnjeshtron Ainshtajnin
» Demir Krasniqi: Ēoroditje tė mėdha nė spektaklet e muzikės folklorike dhe atyre humoristike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Humor :: Video Humoristike-
Kėrce tek: