ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 "Elle" nderon me cmim artistet e Hollywood

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: "Elle" nderon me cmim artistet e Hollywood   Tue Oct 07, 2008 5:07 pm


Me te bukura se kurre disa prej artisteve me te famshme Hollywood-iane
moren pjese ne edicionin e 15 te “Woman in Hollywood Tribute”,
zhvilluar ne Los Angeles nga revista "Elle".

Evenimenti, i cili vlereson arritje e femrave ne filmi nderoi aktore
te tilla si Nikole Kidman, Halle Berry, Sigerney Weavert etj.

Ndryshe nga zakonisht divet ne tapetin e kuq nuk diskutuan mbi veshjet apo dizenjatoret,por per ekonomine dhe politiken.

Kengetarja
dhe aktorja Jennifer Lopez si nje grua ne karriere me nje linjete
pasur veshjesh, parfumesh e aksesore te tjere, tha se shqetesimi i saj
me i madh ishte kriza ekonomike.

Nderkohe zgjedhjet e ardhshme
presidenciale jane aktualisht ne mendjen e aktores Halle Berry, e cila
i ben apel njerezve te votojne.

"Nuk me intereson se ke votojne, por njerezit duhet te kene nje ze. Mendoje se keto jane zgjedhje historike”, tha Berry.


Duke
zgjedhur te mos perfshihet ne ceshtje politike, Nikole Kidman preferoi
te mos fliste mbi mundesine e nje zevendes presidenteje femer, Sara
Palin.

“Ju lutem,une jam australiane keshtu le te perqendrohemi per arsyen pse kemi ardhur ketu sot”, tha Kidman.

Ndersa aktorja Sigerni Uiver nuk ngurroi te shprehte opinionin mbi Palin:

“Nuk mendoja se ajo me perfaqeson mua, por politikat e Bushit. Nuk dua qe McCain dhe ajo te udheheqin vendin tone” – tha Uiver.

Te nejtin mendim me aktoren fituese te cmimit Oscar ka ndare edhe Anne Heathway.
Spoiler:
 

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
"Elle" nderon me cmim artistet e Hollywood
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)
» Iren Papas: NĖ KUVENDIM ME MITET (Prof. Dr.ADRIATIK KALLULLI mbi librin e Irena Gjonit "Marredhenie te miteve dhe kuiteve te Bregdetit ...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Www.Albaone.Top-Board.Com :: Lajmet e Portalit-
Kėrce tek: