ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hoteli i parė nga rėra nė botė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Hoteli i parė nga rėra nė botė   Tue Oct 07, 2008 11:26 pm


Hoteli i parė nė botė nga rėra ėshtė
punuar nė Dorset (Angli) dhe ėshtė duke pranuar mysafirėt e tij tė parė
pėr 10 funte angleze pėr natė.

Janė nevojitur 1.000 tonė rėrė dhe njė ekip prej katėr skulptorėsh
pėr tė punuar 14 orė nė ditė pėr shtatė ditė rresht pėr tė ndėrtuar
strukturėn nė plazhin Weymouth.

Mysafirėt mund tė rezervojnė qėndrimin nė hotel, i cili pėrfshin shtretėrit e punuar nga rėra, derisa shiu tė mos i prish ata.

Njė hulumtim i bėrė nga Laterooms.com parashikon se 37 milionė njerėz do tė kėnaqen nė plazhet e Britanisė kėtė vit.

Hoteli
i rėrės ofron dhoma dyshe tė fjetjes, derisa struktura pa kulm u ofron
mundėson mysafirė qė t’i shikojnė yjet gjatė natės, ka thėnė firma e
cila e ka porositur ndėrtimin e hotelit.

Por nuk ka vende tualeti dhe njerėzve u ėshtė tėrhequr vėmendja se rėra “futet gjithkah".

Mark
Anderson, krijues i hotelit tė rėrės, ka thėnė: "Kjo ėshtė struktura mė
e madhe nė formė tė kėshtjellės e ndėrtuar ndonjėherė nė Britani tė
Madhe”.
Spoiler:
 

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Hoteli i parė nga rėra nė botė   Tue Oct 07, 2008 11:28 pm

Bravo krahe krahe krahe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Hoteli i parė nga rėra nė botė   Wed Oct 08, 2008 1:28 am

oleeeeeeeeeeeeeeeeee do shkoj ta vizitojm donjer hehehhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Hoteli i parė nga rėra nė botė   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hoteli i parė nga rėra nė botė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: