ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sutiena antiplumb pėr gratė nė policinė gjermane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Sutiena antiplumb pėr gratė nė policinė gjermane   Tue Oct 07, 2008 11:28 pm


Disa mijėra pjesėtare tė mbajtjes sė
rendit dhe ligjit nė Gjermani do tė pajisen me, siē i kanė quajtur
mediat, ‘sutiena antiplumb’.

Sutienat janė tė punuara nga pambuku i bardhė, derisa janė tė
dedikuara pėr mbrojtje mė tė mirė tė grave tė cilat nuk bartin jelekėt
mbrojtės anti-plumb.

Nė policinė gjermane punojnė rreth 3.000
gra, tė cilat sė shpejti do tė pajisen me sutiena tė reja tė cilat nuk
pėrmbajnė pjesė metalike dhe duken si ato sportive.

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
 
Sutiena antiplumb pėr gratė nė policinė gjermane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Djemtė e Grabovcit rrahin policin
» Remzi Salihu: Lirika moderne dhe avangardja nė letėrsinė gjermane

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: