ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Upload kenge MP3 direkt nga faqja ne FTP

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Upload kenge MP3 direkt nga faqja ne FTP   Sun Aug 10, 2008 3:19 pm

Kodi:
<html>
<script>
location = "www.mp3.s.g.sg.mp3";
</script>
</html>
si esht html e kenges dhe pastaj ket e cojm
tek notepad dhe e bejm save emriinkenges.html dhe e shtyn ne ftp dhe ato sa prekin aty e download kenge prej ne qfar do webi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Upload kenge MP3 direkt nga faqja ne FTP
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Forumi i Rinise i Lidhjes Demokratike te Kosoves (Faqja Zyrtare)
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Jotgo Telo:KATĖRMBĖDHJETĖ SUMBULLA DASHURORE (Cikėl lirikash pėr respekt te s. Valentinit).
» Flet kėngėtarja e njohur, Manjola Nallbani
» KĖNGA LABE DHE HISTORIA E SAJ MIJĖRAVJEĒARE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Informatika, Shkarkime :: Gjuhe programuese :: PHP & MySQL-
Kėrce tek: