ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si kishit me reagu nese veq e kishi kuptuar se keni rėn ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?ose me

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Si kishit me reagu nese veq e kishi kuptuar se keni rėn ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?ose me   Fri Oct 10, 2008 12:25 am

Si kishit me reagu nese veq e kishi kuptuar se keni rėn ne dashuri me
shokun/shoqen e ngushte?ose me shokun/shoqen e ngusht te vllaut/motres
suaj?e kishit qujt si tradhti mes shoqeris apo premje ne bes apo e
kishi marr si normale?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Si kishit me reagu nese veq e kishi kuptuar se keni rėn ne dashuri me shokun/shoqen e ngushte?ose me
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njoftime pėr tė pame dhe pėrkujtime
» Ahmet Murati: Poezi: Titulli: "Ninulla e dashurisė"; Poetry: Title: "Lullaby of Love"
» Skender Korēa: Elegji...vaji dashurie
» Nje dashuri fatale-Tregim-nga-Raimonda Moisiu
» Ish i dashuri i kėrkon ndihmė Jahjagės: Pėr hir tė dashurisė qė kemi pasur e luta tė mė gjejė njė punė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: