ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kur Djali e KeQperdor Dashurin e Vajzes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Kur Djali e KeQperdor Dashurin e Vajzes   Fri Oct 10, 2008 12:26 am

Kur Djali e keqperdor Dashurin e Vajzes ska me te keqe ne ket bot...
kur femna eshte ne gjendje te bej gjithecka e c`mos per djalin...
kur ajo e dashuron me gjithe zemer e ja fale jeten atine..se e don e ai e keqperdor dashurin s`ka ma keq VALLAH!!!!!!!!!!!!

djali e keqperdor dashurin e nje femre ateher kur ai e gjen nje dashuri tjeter...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 25
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Kur Djali e KeQperdor Dashurin e Vajzes   Fri Oct 10, 2008 3:03 pm

brakpc protesta protesta protesta protesta protesta ndihem keq zhduku

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
 
Kur Djali e KeQperdor Dashurin e Vajzes
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A ėshtė Aleksandar Vucic djali i Fahri Musliut?
» Mentor Thaqi:GĖZUAR DITĖLINDJEN BUTRINT, DJALI IM!
» AGIM GASHI:DJALI NĖNĖS IU KTHYE
» Urimet pėr Ditėlindjen time!
» Vera Koka:Eshte bukur kur puna e mesuesit ecen paralelisht me dy corsi; mesimdhenie dhe mesimnxenie...!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: