ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 QKA DO TE BENIT?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: QKA DO TE BENIT?   Fri Oct 10, 2008 12:27 am

A do te lidhnit jeten tuaj me nje person qe ne te kaluaren ka pasur
shum njerz ne zemren e vet deh shum experienca te ndryshme porse juve
ju pelqen dhe ndjeni per ate person ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE BENIT?   Fri Oct 10, 2008 3:02 pm

Sigurisht qe PO e shkuar e harruar!!! apo jo? ;) Pastaj imagjinoni nese nuk do pranoheshte nje parter i tille ne kohet e sotme Shocked Shocked gati gjithe do ishin single slider hoh slider hoh

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: QKA DO TE BENIT?   Sat Oct 18, 2008 1:57 am

MUA SDO ME PELQENTE,pasi ai qe ka lenduar ter ato zemra,lendon perseri...
pasi qe nuk esht normale te dashurohesh 10 here,nuk do quhet dashuri me,por thjesht lidhje...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: QKA DO TE BENIT?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
QKA DO TE BENIT?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: