ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ne Fejesen Tende..

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Ne Fejesen Tende..   Fri Oct 10, 2008 12:30 am

NĖ FEJESEN TĖNDE E DASHUR MĖ THiR MBASI QE NUK FJETA DERI NE ORET E
VONA,vendosa qe diten e neserme ta vazhdoj kah mesdreka. KURRE
CINGELLOI TELEFONI,ora ishte 8 e mengjesit,KU E NDEGOJA
CINGELLIMEN,PORE ASSESI NUK MUNDESHA TA HAPI ATE,gjer kurr ne dhom me
hyri nena dhe me zgjoi nga gjumi. ME THERISTE SHOKU IM ME I MIRE DD,qe
sot mbas ores 6 e kishte organizuar nje party te nates,ku deshironte qe
edhe une te jem prazent aty.DHE ME THA QE NESE UNE NUK IU
BASHKANGJITEM,NUK DO TE FLISTE ME ME MUA,sepse ai fare mire e dinte qe
une i ureja partit,PORE MEGJITH ATE JA PRANOVA OFERTEN.

MBASI QE U AFRUA KOHA,u veshembatha dhe vendosa qe te shkoj te DD.
ARRITA NE SHTEPIN E TIJ DHE I CINGEROVA ZILES SE DERES,deren e hapi nje
zonjush e bukur,,, e ne momentin kure ajo me pa para dere,E MROLI
FYTYREN DHE PA ME FTUAR MBRENDA U LARGUA NGA DERA.une nuk deshirova te
hy mbrenda gjer sa ne der dul DD dhe me muar mbrenda.

MBASI HYRA MBRENDA U ULA NE NJE QOSHE TE DHOMES,dhe i thash DD qe te
interesohej se per qfare arsye ajo vajz mua mu sjell ne ate menyr.
MBASI QE DD BISEDOI ME ATE,ERDHI DHE MA TREGOI ARSYEN,asaj i kishin
thene se une ndonse jam nje tip tejet problematik,DHE MBASI QE TI PIJA
2 APO 3 BIRRA,do ta prishja e tere atmosferen,dhe do ti shqetesoja te
gjitha femrat.]
MBASI QE U NGRITA DHE U SHERBEVA VET ME NJE PIJE JOALKOHOLIKE,u ula ne
nje qoshe te dhomes,E NDEZA NJE DUHAN DHE FILLOVA QE TI SHIQOJ TE
PRANISHMIT QE ISHIN NE PARTI se si ata vallzonin. PERVEQ MEJE TE GJITHE
ISHIN DUKE VALLEZUAR,ndersa mua menjeher me shkuan syt te ajo vajz shum
e bukur,NE TE CILEN RASH NE DYSHIM SE VALL MOS E NJIHJA ATE. PORE
ASSESI NUK ME KUJTOHEJ SE SI DHE KU E PATA PARE ATE. MBAROI VALLZIMI
DHE TE GJITH U ULEN,filluan qe te flasin qeshin etj,E SYT E MI ENDE
ISHIN TEK AJO ZONJE SHUM E BUKUR... ora kishte mberi kah 12 i
mesnates,ndersa une isha ende i vetmuar,dhe nisa qe te merzitem,dhe e
thire DD qe te me jipte leje,sepse deshiroja te shkoj me...PORE DD
ASSESI NUK ME DHA LEJE... MBAS PAK PERSERI FILLOI MUZIKA DHE TE GJITHE
U NGRITEN TE VALLZOJN PERVEQ MEJE DHE ASAJ VAJZE SHUM TE BUKUR...me
shkoj mendja qe ta ftoja ate per dans,pore ajo u ngrit me e para dhe ma
zgjati doren dhe me ftoi per dans...

JA FILLUAM DANSIT,DHE AJO ME THA SE QUHEJ A?...ndersa une menjeher ia
ktheva duke i thene se ;ME DUKET QE KJO ME ESHTE HERA E DYTE QE JU PYES
SE A JU KA THENE GJER ME SOT DIKUSHI QE I KENI SYTE FENOMENAL TE
BUKURA!!! ndersa ajo duke u skuqur ne fytyr me tha JO... MBASI TE GJITH
U ULEM NEPER VENDET TONA,A? u afrua afer meje dhe kerkoi leje qe te rin
afer meje,,,NORMAL QE UNE PRANOVA,,,AJO MU DREJTUA ME KETO FJAL;ne te
gjithe te pranishmit e pritnim kohen se kure ju do te reagoni dhe do ta
prishni mbremjen,,,pore ju me keto reagime u vertetuat se ishit nje
gjentlemen i vertet,dhe me plot kultur...DHE ME KERKOI FALJE PER ATO
SJELLJE NE DERR... UNE JA KAPA DOREN A?,e ajo nuk reagoi fare,,,U
SHLIROVA DHE PERSERI E PYETA SE KU E NJIHJA ATE,,E AJO MU PERGJEGJ SE
NUK DINTE... MBAS NJE BISEDE DERI NE ORET E HERSHME TE MENGJEZIT,te
gjith vendosem qe te shperndahemi. te gjithe pranuan perveq meje dhe A?
BASHK ME SHOQEN E SAJ. MBAS BISEDAVE TE SHUMTA,linda disi e lidhshme e
shtrini koken ne kembet e mia,dhe ashtu e kishte zere gjumi. une
panderpre ia ledhatoja floket e saja te bukura te gjata ashtu te rera
mbi supe si te drenushes se trembur,DHE FILLOVA TE MENDOJ SE UNE ME TE
VERTET MUNDEM QE TA DASHUROJ A?!!! DUKE MENDUAR KESHTU EDHE MUA ME
KISHTE ZENE GJUMI... KURRE U ZGJUAM NGA GJUMI KAH ORA 11,e pan
tavolinen te serviruar shum bukur,NDERSA A? DHE SHOQJA E SAJ NUK ISHIN
ATY,KISHIN SHKUAR... U NERVOZOVA KUR KUPTOVA SE ATA KISHIN SHKUAR PA JA
TREGUAR A? DASHURIN QE POSA KISHA FILLUAR,,,dhe menjeher e pyata DD se
ku mun ta gjeja A?,,,E AI ME THA NE SHKOLL...

U ZGJOVA HERET NE MENGJEZ,mbasi qe nuk isha mesuar te zgjohem aq
heret,DHE NENA KURR ME PA U BEFASUA,dhe me pyeti se qfare pune qenka
kjo qe je zgjuar aq heret?I THASH PARTIA E NATES,dhe duke buzeqeshur
dola jasht.E MORA RRUGEN PER NE SHKOLL NE EKONOMI QE TE TAKOHEM ME
A?.mberina ne shkoll,ndersa portieri i deres nuk me lejoi te hy mbrenda
dhe me tha qe te prisja te binte zilja e pushimit.MBAS PLOT 15 MINUTAVE
RRA ZILJA DHE TE GJITHE FILLUAN TE DILNIN JASHT,qe ta shfrytzonin kohen
e pushimit, ndersa une vendosa qe ta prisja jasht A?,sepse nuk e dija
se ku e kishte klasen.

MBAS PAK QASTESH A?FILLOI TE ZBRET SGKALLEVE TE POSHT,oh zot sa e bukur
qe ishte ajo,,EDHE LULET ME TE BUKURA QE GJINDEN NE NATYR,DO TE ISHIN
PERKULUR PARA ASAJ. me pa mua,une e pershendeta me kok,ndersa ajo u
lehte buzeqeshi dhe e uli koken.

ME VON E PERCJELLA SE KU E KISHTE KLASEN,DHE MBASI HYREN NE KLAS DHE JA
FILLOI MESIMI,une trokita ne deren e klases se lindes,DHE ME LEJEN E
PROFESORIT HYRA MBRENDA!i thash se jam vellau i lindes,dhe urgjentisht
me duhet A? per nje problem serioz.PROFESORI I DHA LEJE A?,DHE AJO
DUL.ajo dul pore disi me fytyr te mrolur dhe me nervozitet dhe me
shiqim te ashper. ME THA JU JENI GENJESHTAR,ndersa une ia riktheva duke
ju thene;JU LUTEM MOS ME SHIQONI ASHTU ,SEPSE JU ME NJE TEK SHIQIM JENI
NE GJENDJE QE TJA KALLNI ZEMREN E DIKUJT. ajo me tha po;dua te ju djegi
zemren e juaj,SEPSE GENJESHTARET NUK KAN TE DREJT TE JETOJN! e une ia
ktheva duke ju thene se une ashtu se ashtu nuk jam duke jetuar,SEPSE
ZEMREN QE E PATA JU DHUROVA JUVE,ndersa ju nuk doni te ma ktheni me!

DESHIROJ TE KTHENI ZEMREN i thash asaj.AJO ME THA JOOOO. I THASH
DESHIROJ TE MA FALNI DASHURIN ,me tha nuk ka mundesi. I THASH QE DUA
TAKIM. me tha PO.!!! SHKUAM NE NJE RESTORAN ,E POROSITEM NGA NJE
PIJE,DHE JA FILLUAM BISEDES! AJO ME THA QE SE PARI TI FLISJA ATO FJAL
QE I KISHA NE ZEMER!dhe une ja nisa keshtu bisedes.

UNE NE JET I POSEDOJ TE GJITHA TE MIRAT E JETES,kam nje jet luksoze,DHE
PER MUA NUK KA SEND QE NUK BEHET.por koh koh ne mbrendin time e ndieja
nje zbrazetire,E CILA ME MUNDONTE SHUME,pore nuk dija se qka ishte
ajo!KJO PROBLEM ME MUA ISHTE NJE TE GJAT,ndersa une nuk mundesha ta
gjej arsyen,DERI NE ATE NATE!ne partin e nates,QE POSA JU PASH JUVE MU
SHERUA ZEMRA.ju pash ne der,me fytyr te vrazhdet,pore me sy
imagjinare,TER KOHEN I PERCJELLSHA REAGIMET E JUAJA,pore ne momentin
kurr ma zgjate doren dhe me ngrite per dans,U BEFASOVA, ndersa ndjenjat
filluan te me lindin ne momentin kurr koken e juaj i vendoset ne kembet
e mia.
DHE UNE DUKE JU LEDHATUAR FLOKET E JUAJA TE BUTA,nisa ti them vetvetit
se e kuptova ate zbrazetire qe me mundonte me vite te tera,AJO ISHTE
DASHURIA.DHE PREJ ATIJ MOMENTI AJO ZBRAZETIR FILLOI TE MBUSHET DHE ENDE
VAZHDON TE MBUSHET,dhe tani per moment e ndiej vetin shume te lumtur,PO
FILLOJ QE TE NDIEJ SE JAM DUKE JETUAR,sepse ju me jeni pran,DHE JU LUS
QE NESE NDONJEHER MENDONI TE KENI PRONAR TE ZEMRES,deshiroja qe ai
pronar te isha une!

NDERSA AJO DUKE ME LEHTBUZEQESHUR ME THA;une kam
dashnor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ndonse per mua qdo gje
mbaroi,ME DESHPRIM E SHIQOJA NE FYTYR,dhe e pyeta se kush ishte ai
fatlum qe ja paska sunduar zemren... e ajo mu pergjegj DD!!! KOHE KOHE
I THOSHA VETVETES SE UNE ISHA NJERIU ME I PALUMTUR NE JET. DUKE MENDUAR
SE E GJETA PRINCESHEN E ZEMRES SIME,ajo dul dashnorja e shokut tim me
te ngusht. PORE JETA VAZHDONTE,,NDERSA UNE DOMOSDO ME DUHEJ TA HAROJA
ATE,,sepse nuk do te mundesha ta tradhtoja shokun time me te ngusht.

NJE NATE DUKE E MENDUAR A?,,me lindi nje dyshim tek une!KUSH I KISHTE
THENE A? SE UNE ISHA NJE TIP PROBLEMATIK? perse DD nuk u shqetesua fare
kure une dhe A? vallzuam bashkarisht???perse fare nuk u shqetesua kur
ajo e vendosi koken e saj ne kembet e mia???

DHE KURE E PYETA ATE SE KU MUND TA GJEJA A?, perse me tregoi se ne
shkoll mundem me gjet???PERSE NUK ME THA SE AJO ISHTE DASHNORJA E
SAJ??? PER TI KUPTUAR KETO PERGJIGJE, MU DASHT QE TE TAKOHEM ME dd DHE
TA PYJA ATE DIREKT! e therita ne mobil dhe e lam takimin ne nje
restoran...ERDH DD DHE UNE I PYETA ATO PYETJE,,ndersa ai mu pergjegj ne
kete menyr!!! A?

UNE I THASH SE NDONSE JU JENI NJE TIP SHUM PROBLEMATIK,,sepse deshiroja
qe ajo te kishte frig nga ju! dhe te kishte mendime negative ndaj jush!
VALLZIMI I JUAJ ME A? PER MUA ISHTE NJE GJE NORMALE! PORE MUA ME
SHQETESOI SE PER QFARE ARSYE A? JU FTOI JUVE PER DANS?PORE EDHE AJO
MUND TE JET GJE NORMALE! NUK U SHQETESOVA QE A? E VENDOSI KOKEN E SAJ
NE KEMBET E JUAJA,sepse mendoj qe ajo ate nate beri hakmarje,,,
SEPSE EDHE UNE NJEHER E PATA VENDOSUR KOKEN NE KEMBET E NJE SHOQEJE TE
SAJ SHUM TE NGUSHT! DHE NE KETE MENYR U BARAZUAM. PORE MUA ME SHQETESOI
KUR SHIHJA SE JU JA LEDHATONIT FLOKET E SAJA!!! DHE PERGJIGJE E FUNDIT
ISHTE KESHTU:kure me pyetet mua se ku mund ta gjenit A?,UNE
BUZEQESHA,PORE PERSERI JU TREGOVA,,sepse e dija qe ju kure do te ishit
mesuar se ajo me eshte dashnorja ime,DO TE ISHIT PENDUAR DHE DO TE ME
KERKONIT FALJE NGA UNE!

DHE NE KETE MENYR NE E PERFUNDUAM BISEDEN, DUKE IU KERKUAR FALJE NGA
DD,DHE U NGRITEM NGA AJO VEND... NJE SHOK I KLASES SE A? X?,i kishte
treguar rastin valonit qe une e pata nxjer A? prej klase,dhe qe ajo me
nuk ishte kthyer ne klas!

DD ISHTE NERVOZUAR TEPER ME KETE LAJM,,,DHE PER KETE ARSYE DD ME THIRRI
NE MOBIL DHE ME THA SE PATJETER ME DUHEJ TA THIRJA A?,DHE TI KERKOJA
FALJE DUKE I THENE SE KURE ME NUK DO TA SHQETESOJA ATE. PORE VALONI NUK
ISHTE NGIR ENDE DHE KISHTE VENDOSUR QE TA TAKONTE NE SHKOLL A? PER TA
QORTUAR ATE,,,dhe e kishte bere shume te madhe sa qe e kishte flakaruar
linden... DHE A? PA MENDUAR FARE I KISHTE THENE SE TANI U VERTETOVA SE
KJO LIDHJE E JONA QE NE FILLIM PASKA QEN GABIM I MADH,,dhe i kishte
thene lamtumir!!! e kishte perkrahur linden shoqja e vet duke iu thene
asaj se ajo meritonte nje dashuri me te mire se sa me valonin...DHE
PREJ ASAJ MOMENTI A? PANDERPRE KISHTE NISUR QE TE MENDONTE PER
MUA...per fjalet dhe sjelljet e mia,kjo kishte zgjatur nje koh te gjat
gjer ne momentin kure A? kishte vendosur qe te me theret me mobil dhe
te linte takim me mua,,,PORE AJO NUK MA DINTE NUMRIN E MOBILIT
TIME,keshtu qe iu ishte lutur shoqes se saj qe te interesohej per
numrin tim...
MBASI QE ME VESHTERSI TE MEDHAJA E KISHIN GJETUR NUMRIN TIME,kishte
vendosur te me theret... UNE ASHTU DISI I MERZITUR ISHA I SHTRIR DHE
PANDERPRE MENDOJA PER A?,,, kure ne ate moment cingeroi telefoni!E HAPA
ATE, ndersa ne telefon ishte A?!!! NE QE MOTI I KISHIM BASHKUAR ZEMRAT
ME A?,E DD IU ISHTE BERE NJE KERCENIM I MADH KJO LIDHJE E JONA SERIOZE.
PATE VENDOSUR QE TA THERISTE A? DHE TI KERKOJE FALJE TE LARTA PER ATE
GABIM SHUM TE MADH QE I KUSHTE BERE ASAJ,po normal se A? nuk e kishte
pranuar pendimin e tij dhe i kishte thene qe me mos ta shqetesonte
sepse ajo me dashuronte mua,dhe per kete arsye e ndiente veten shum te
lumtur!!!

Dd NONSTOP DESHIRONTE TE GJINTE NDONJE SHKAS VETEM E VETEM QE TE NA
NDANTE NEVE DHE TA RIKTHENTE A? PERSERI PER VETE,,,panderpre
genjente,pore kete her e kishte gjetur nje genjeshter shum serioze. UNE
NJE DITE ME SHOqen TIME ISHIM DAL QE TJA BLEJM A? NJE UNAZ PER
DITELINDJEN E SAJ,NDERSA DD NA KISHTE PAR NEVE,dhe menjeher e kishte
thirur A? qe te del qe te na shihte neve.I KISHTE THENE SE UNE NDONSE
ISHA I FEJUAR DHE KISHA DALUR ME TE FEJUAREN TIME... MBASI JA BLEVEM
NJE UNAZ SHUM TE VLEFSHME,UNE PREJ EMOCIONEVE QE I KISHA JA QITA KRAHUN
SHOQES DHE ECNIM NEPER QYTET!!! A? NA KISHTE VEREJTUR DHE KISHTE BESUAR
NE KETE GENJESHTER... POSA MBERINEM NE SHTEPI,une menjeher e hapa
telefonin dhe e thira A? qe ta linim takimin per tja festuar
ditelindjen e saj,dhe ti benim surpriz me motren time.. AJO KURE E
KUPTOI SE NE TELEFON ISHA UNE ME THA KESHTU; SHUM MIRE U BA QE ME
THIRE,EDHE UNE MENDOJA TE JU THERAS DHE TE JU TREGOI SE LIDHJA JONE
PERFUNDOI,,,ME THA SE ISHTE PENDUR NGA NDARJA ME DD DHE ME THA SE TANI
E KUPTOVA SE DD ME ESHTE DHE DO TE JET DASHURIA IME E PARE DHE E
FUNDIT,,,DHE E MBYLLI TELEFONIN DUKE ME THENE LAMTUMIR TRADHTAR!!!

QKA TE JU THEM UNE MBETA I SHTANGUAR PA FJAL DHE I HABITUR PA MAS,sepse
shum mire na shkojke kjo dashuri.. AQ SHUM ME NDIKUAN OFENDIMET E A? SA
QE FILLOVA TE MENDOJ SE KJO DASHURI E JONA ISHTE VETEM NJE LOJ E
THJESHT.dhe u betova se do te jetoja vetem per hakmarje...

A? DITELINDJEN E SAJ E KISHTE FESTUAR ME DD,dhe e kishin lidh besen qe
posa te perfundon viti shkollor do te fejoheshin... ISHTE PERFUNDUAR
VITI SHKOLLOR,e keta dy i kishin bere te gjitha pergatitjet per fejes,,
dhe prinderit e DD kishin vendosur qe fejesa te realizohej ne nje sall
shum te madh,DHE KISHTE ARDHUR QE TA REZERVONTE PRKESTREN E QUAJTUR
(HAREJA),KU KENGETAR KRYESOR ISHA UNE!!!KETE AS DDI E AS A? NUK E
DINTE,,pore as une nuk e dija se eshte mbremja e A? dhe DD!!!

MBERINEM NE SALL,DHE NE I BEREM TE GJITHA PERGATITJET DHE PROVAT E
FUNDIT ME INSTRUMENTE... NE MOMENT U AFRUA BABAI I A? TE CILIN UNE NUK
E NJIHJA DHE NA THA QE TJA NISIM MUZIKES,sepse ne sall do te hynin dy
qiftet e lumtura!!!

U HAPEN DYERT KRYESORE DHE TE GJITHE TE PRANISHMIT U NGRITEN NE
KEMBE,dhe filluan te duartrokisin!!!une e kisha koken e ulur,dhe per
moment kure e ngrita,,,QKA TE SHOH!!! OHHHHHHHHHHHHHH ZOT AJO ISHTE A?
ME DD!!! MU ZBEH FYTYRA DHE NISEN TE ME DRIDHEN KEMBET,,vendosa qe te
largohem prej salle,pore shoqeria me insiston sepse nuk kishte kengetar
tjeter!!! u ulen ne tavolinen e fejeses,dhe erdh organi kompetent per
ti kurorizuar keta te dy!!! ata ende nuk me shihnin mua!!! dhe une
vendosa qe ta kendoj nje kenge,e kenga tingellonte keshtu; NE FEJESEN
TENDE E DASHUR ME THIRR DESHMITAR DO BEHEM NESE KE DESHIRE KUSH ESHTE
KY I HUAJ NESE KUSH TE THOT NJE MIK I VJETER THUAJ QE DIKUR E KAM NJOHT
TE GJITH KETA NJEREZ QE SOT JAN MBLEDH KETU TE GJITH DHEMBSHEM JAN DUKE
ME SHIQU E UNE SYT NGA TI FARE SI LARGOJ DUA TJU THEM E DASHUR SE ENDE
TE DASHUROJ ME KUROR NE KOK NUSOREN KE VESHUR PA U NDAL E DASHUR NE
FYTYR JE TUJ QESHUR MOS HUMB FARE KOH QITE ME NENSHKRIMIN PREJ KETI
MOMENTI HAROJE KETE JETIMIN (VAZHDON)

UNE FILLOVA QE TE QAJ,PORE EDHE A?GJITHASHTU...DD NDONSE U TRANUA KREJT
PORE MBAS SE GJITHASH CEREMONIA FILLOI,DHE AI PERSON KOMPETENT PARA SE
TI PYETTE ATA U DREJTUA KAH TE PRANISHMIT DUKE IU PYETUR SE A KISHTE
NDONJE KUNDERSHTIM NE LIDHJE ME KETE FEJES? UNE PO NE ATE MOMENT
REAGOVA DHE THASH;POOOOO UNE KAM KUNDERSHTIM!!!!!!

TE GJITHE TE PRANISHMIT U BEFASUAN DHE FILLUAN TE PERSHPERISIN SE ATHUA
QKA ISHTE ARSYEJA?? ME PYETI SE QKA ME ISHTE KUNDERSHTIMI?? E UNE U
PERGJEGJA NE KETE MENYR;
ZOTERI,,,KJO ZONJUSH NUK KA TE DREJT TE NENSHKRAUAN,,,SEPSE KJO MERITON
DHE DUHET TE DENOHET,,,duhet te denohey sepse kjo eshte shkaketare per
plagosje,,,KJO KA PLAGOSUR NJE ZEMER PLOTSISHT TE PASTERT,dhe eshte
pergjegjse per kete rast,,, KJO KA LOZUR ME NDJENJET E NJE DASHNORI,dhe
kjo eshte qe e ka perfunduar nje dashuri shum te madhe pa kurfar
arsyeje,,ESHTE PERGJEGJSE PER TRADHTI,,,sepse e ka tradhtuar nderin e
saj dhe nderin e nje te gjori,,MBASI JA KA NDRYSHUAR ATIJ ORIENTIMIN E
JETES E KA LENE NE VETMI DHE DUKE VUAJTUR,,,andaj ju lutem zoteri
denojeni kete zonjush...

UNE DUKE VAZHDUAR TE FLAS ERDHEN DY VETA DHE PREJ KRIVE ME HODHEN JASHT
SALLE.. ATA VAZHDUAN ME CEREMONIN E TYRE ,,,GJERSA UNE ISHA I
MBESHTETUR NE XHAMAT E SALLE ,, PESONI KOMPETENT FILLOI TI PYESTE ATA
SE A E PRANOJN BASHKIMIN E ZEMRAVE TE TYRE NE DITET E MIRA DHE TE
KEQIJA,,,ndersa une fillova te largohem me tej qe mos ta ndegjoja
pergjegjen e tyre... se pari e pyeti DD se a e pranon A? per
bashkeshorte,,, e DD u pergjegj JOOO!!! u ndegjua nje ze i tollovitur
ne sall,sepse te gjithe ishin te habitur me kete pergjegje. Y? u kthye
nga DD dhe e pyeti arsyejen,,e DD iu pergjegj keshtu; VRAPO A? SHPEJTO
TEK AI!!! SEPSE TE GJITHA ISHIN GENJESHTRA AI NUK ESHTE I FEJUAR DHE
AJO VAJZ KA QEN SHOQJA E TIJ ANDAJ ME FAL MUA DHE VRAPO TEK AI,,, SEPSE
E KUPTOVA QE TI ATE ENDE E DASHURON ME GJITHE ZEMER,,,SHPEEEEEJT A? E
HUTUAR DHE E GEZUAR VRAPON TEK DASHNORI I VERTET.. UNE MBASI QE ISHA I
BUKURLARGUAR NGA SALLA,,,NUK E PASH SE A? ME KERKON GJERSA JA NDEGJOVA
ZERIN E SAJ I DASHUR I DASHUR ME PRIT EDHE MUA ,,,NDAL NDAL U PERQAFUAM
DHE KESHTU U BEREM TE LUMTUR GJER NE FUND TE JETES...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Ne Fejesen Tende..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: