ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diferencat ne shkollim dhe ndikimi i tyre ne nje lidhje ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Diferencat ne shkollim dhe ndikimi i tyre ne nje lidhje ?   Fri Oct 10, 2008 12:31 am

Si mendoni a do te funksiononte nje lidhje (flas per periudhe te
gjate), kur ne nje cift femra eshte ajo qe ka shkolle te larte mendoj
eshe me fakultet ndersa mashkulli vetem me shkolle te mesme? Mendoni qe
nje mashkull do ta kishte shume veshtire te kete partneren e tij ne nje
nivel shume me te larte se vetja apo? A thua vlen shprehja se sidoqe te
jete meshkujt shiptare gjithmon deshirojn qe femra te jete ne nje nivel
me te ulet?(pa keqkuptime ketu ok, kuptohet qe nuk perfshihen krejte)
duke pershire ndjenjat per njeri tjetrin, dhe shume gjera tjera cfar perdundimi do te kete?ja kto jan medimet te mia qe vin pshte me ren


hmm..ka qisi njerz qe kishin dek ma mir sesa mu martu me ni femer
qe ka ma shum shkoll se ai!!PALIDHJEEE!!! une isha gzu qe e kam burrin
me shkoll edhe qe din ma shum se une!!!isha krenu me qit sen..po qe
disa burra jan egoista...
Nese djali ka fakultet e qika ska as shkoll te mesme qka dmth kjo palidhje, dhe e kunderta,
ma mire me gjet ate qysh te takon ty, ktu nashta thojn dashuria nuk
njeh shkoll e nuk njeh kufi, po ai djali ne shkoll ka me gjet ate qiken
e nuk e gjen ne mal .
sbon me pas ma pak as ma shum....50%/50% :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Diferencat ne shkollim dhe ndikimi i tyre ne nje lidhje ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Diplomat false tė 93 arsimtarėve tė Malishevės qė u "fshehėn"
» Xhafer Leci:VLLASĖT DHE E VĖRTETA E TYRE
» Besim Muhadri: A ishte vrasja e Emin Durakut pjesė e skenarėve tė komunistėve serbė dhe tė shėrbėtorėve tė tyre nė Kosovė?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Tema Shoqerore (te ndryshme) :: Dashuria-
Kėrce tek: