ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare vleresoni me shume tek vetja?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Fri Oct 10, 2008 1:53 am

Tema eshte shume e thjeshte:

Me pak fjale cili eshte virtyti qe ju pelqen me shume tek vetja?

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Fri Oct 10, 2008 10:59 am

gjithēka te une me pelqen....

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Sat Oct 18, 2008 1:11 am

drejtesin dhe besimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Fri Nov 21, 2008 9:17 pm

gjumin haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Sat Nov 22, 2008 2:03 am

Xhulia_Di shkruajti:
gjumin haha

hahhahah gjumashe

une inteligjencen qe e kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Mon Nov 24, 2008 12:05 am

Kujdes Davidon se inteligjencen sot e ke neser si dihet... varet si zgjohesh dmth... shoke

Me thone qe jam shume e matur per moshen qe kam... dhe kjo gje besoj se vjen nga kokfortesia dhe kembengulja ime per te arritur ate qe dua... dhe kjo pjese e karakterit me pelqen shume jo vetem tek vetja ime po te njerezit ne pergjithesi! jasha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Tue Nov 25, 2008 1:06 pm

Une vleresoj me shume tek vetja ate qe ndiej per xhulian Razz Very Happy

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Tue Nov 25, 2008 1:55 pm

Opss 2 fetyra shoke


Une vleresoj shume gjera te vetja ime, po ti them do dukeshte sikur po lavderohesha kshuqe me mire po e lej vetem qe e vleresoj veten! hopa

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Sat Nov 29, 2008 10:18 pm

Te gjitha hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Sun Nov 30, 2008 2:35 am

un e vlersoj gabimet qe i kam ber ndaj gocave ehhehehehe
se i kam tradhtu shum hiihih
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Sun Nov 30, 2008 4:56 pm

shpirtin e gares Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   Mon Dec 01, 2008 6:06 pm

krahe krahe LaNi shoke shoke

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare vleresoni me shume tek vetja?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare vleresoni me shume tek vetja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: