ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?   Fri Oct 10, 2008 2:12 am

Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?   Fri Oct 10, 2008 10:58 am

Motra kur me ben si e zgjut suicide pedalare pedalare

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?   Sat Oct 18, 2008 1:13 am

motra gjithashtu Very Happy
edhe ndonje muzike e bukur serenata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?   Thu Nov 13, 2008 1:02 am

Xhulia_Di shkruajti:
Motra kur me ben si e zgjut suicide pedalare pedalare

Opss qenka ēa ju qeteson paskam kujtuar shqeteson haha nejse.......

Me qeteson gjumi, ose ja fus 1 te bertitme me koken ne jastek dhe "lirohem" pak... biggrin

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?   Sun Nov 30, 2008 5:15 pm

komshija
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?   Sun Nov 30, 2008 9:03 pm

ueueu komshia lanin se len te flej rat ja ka hequr trurin ahhahahaha
edhe mua njera komshij sme len rat se eshten shum bobarduese ne trup ahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?   Mon Dec 01, 2008 5:11 pm

Motra vogel...

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare ju qeteson ne nje moment stresi/merzije?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: