ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Fri Oct 10, 2008 2:24 am

Te supozojme se jeta kupton se cfare i thua dhe te degjon cfare do i thoje per c'do mengjes kur te zgjoheshe nga gjumi?

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Master_D
WebMaster
WebMaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 386
Age : 28
Vendodhja : Kudo...
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Fri Oct 10, 2008 2:28 am

ca ke bo mire? na ca fara Basketball

a s'me ben nje nder te vogel? dua te takoj nje person neser, e di
vete ti se me thashetheme merresh tere diten, ta paca borxh ee? po iki
pa merak une Very Happy

_________________
Wanted by many, taken by none, looking at some, waiting for one...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Fri Oct 10, 2008 10:57 am

E di ēke ti ma kthe kohen nja 2 muaj mbrapa dhe do bej ēa te thush ti pastaj... finger2 finger2 Opss

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
LINA
Anėtarė i Zjarrte
Anėtarė i Zjarrte
avatar

Female
Numri i postimeve : 190
Age : 28
Registration date : 14/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Sat Oct 18, 2008 1:14 am

ah moj jete ah moj jete,dikush qan e dikush qesh..
e di cke ti...pse rri kaq serioze mi,behu me e qeshur ok ;)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Thu Nov 13, 2008 1:15 am

Mirmbrema Jete e dashur...! Ne ēfare kendi me ke hedhur qe spo gjej veten, ne ēfare qelie me ke burgosur ndjenjat, ne ishulli me ke izoluar dashurine, ne cilin det me ke zhytur logjiken, ne cilin mal me ke hypur lumturine...??? Sepse spo arrij te gjej asnjeren prej tyre!!! Te lutem me gjithe zemer tme sjellesh te pakten njeren prej tyre, dhe nqs ne kembim me do mua atehere vij me gjithe shprit qe te plotesoj deshiren e ndonje njeriu tjeter! Pershendetje dhe njehere Jete te drejtohem me shkronje te madhe pasi emer nuk te kam vene, sepse me shume pak ngjyra ke pikturuar ne te tashmen time... ndoshta kto ngjyra vezulluese ishin dikur, por tani sikur jane mbytur dhe ato... Te dua Jete dhe sdua qe te rresht kurre se dashuruari ty edhe pse ky moment per mua eshte i dhimbshem, s'mundem te te harroj Jete pasi kenaqesine e femijerise ti ma fale, bukurine e shpirtit tim ti ma dhurove, dhe aftesine per te ecur para shume ngjitur pas zemeres ma vendose... Faleminderit Jeta ime, do vijne dite te bukura dhe per ne, me ndihmen e te dyjave ne... dhe do jemi shoqe te pandara deri kur une te ndahem nga ty dhe ti duhet te kujdesesh per njerezit qe une do le prapa! Magjikja Jete po te them naten e mire duke shpresuar se neser te dyja te zgjohemi me nje fryme tjeter dhe sigurisht me dashurine qe do me sjellesh ti sonte! GJUME TE EMBEL JETE degjohemi neser nese une sjam ndare akoma prej teje! engulli

biggrin biggrin C'fare frymezimi sonte!!!

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Fri Nov 21, 2008 9:18 pm

Flm qe me degjove!

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Sat Nov 22, 2008 2:01 am

ohuuu kush ka nerva talexoj gjith ate hehehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Mon Nov 24, 2008 12:08 am

PSe dhe ti do i thoje si une jetes qe do me lexu thenjen time... Razz:P

Do i thoja... mendushem flm per kto qe me dhe, te jam shume mirenjohese dhe natyrisht qe do te ta shperblej!!! biggrin

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Xhulio
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Numri i postimeve : 357
Registration date : 27/07/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Sat Nov 29, 2008 9:45 pm

Mu bo jeta 1 dite tu lexu gjithe ate qe ka shkrujt Xhulia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Sun Nov 30, 2008 2:39 am

ohuuuuuuu te me tregoj cka do me pres ne te ardhmen Very Happy:D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
LaNi
Moderator/e
Moderator/e
avatar

Male
Numri i postimeve : 614
Age : 25
Vendodhja : tirane
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Sun Nov 30, 2008 4:55 pm

do e shaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
Xhulia_Di
Ylli i forumit
Ylli i forumit
avatar

Female
Numri i postimeve : 607
Age : 27
Vendodhja : Zhytyr ne dashurine e tij...
Registration date : 01/10/2008

MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   Mon Dec 01, 2008 6:04 pm

dhe une nga mami madje... haha

_________________


albanian glitters, albanian myspace graphics, G�zuar Vitin e Ri

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peshkopia.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese jeta do te degjonte cfare do i thoje?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Foto nga jeta dhe vepra e Dr. Rugoves!
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Jeta e re pas divorcit. Kam oferta pėr tė hyrė nė politikė
» Enver Bytyēi:Nihilizmi dhe teoria e argumentit
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Tema te lira-
Kėrce tek: