ForumPortaliGalleryPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gruaja më seksi në botë

Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Shko posht 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 24
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Gruaja më seksi në botë   Fri Oct 10, 2008 2:42 pm

Ky
sht viti i Halle
Berry
. Pas Charlize
Theron
, Jessica Biel, Angelina Jolie e Scarlett Johansson,
revista amerikane Esquire ka zgjedhur si gruan m seksi n bot aktoren me
ngjyr, 42-vjearen, fituesen e mimit Oscar, e cila prej 6 muajsh sht br
mama. T jesh seksi sht m tepr nj gjendje mendore, nj mnyr t qni. Nuk
e di me saktsi se far do t thot t jesh gruaja me seksi n bot, por n
moshn 42-vjeare, pas lindjes s fmijs sim, besoj se mund ta pranoj kt
titull- ka thn aktorja pr numrin e revists q pritet t publikohet n
muajin nntor.
Ajo ka shprehur dshirn pr ta ndar kt vlersim me t
gjitha grat e bots, sepse, sipas saj do grua sht kandidate pr t qen m e
mira n do moment. Revista e vlerson me fjal t zgjedhura si nj femr q n
rolet e saj, por jo vetm ka ditur t shfaqet elegante dhe e bukur. Dhe n kt
bashkim, q jo t gjitha mund ta shfaqin nuk ka lidhje fare mosha. Nuk hyn
aspak mosha, por shum m tepr se numrat- thuhet m tej. Berry sht e para
para aktore me ngjyr q ka fituar nj Oscar si aktorja m e mir.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
 
Gruaja më seksi në botë
Shiko temn e mparshme Shiko temn pasuese Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gruaja q bn udira
» Gruaja e Jusuf Grvalls: Do t doja t plakeshim bashk
» Tregime nga grat shqiptare
» Diktatori mbante nj ushtri skllavesh seksi
» Nga Flori Bruqi:Kush sht Behgjet Pacolli ??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Krce tek: