ForumPortaliGalleryPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Anastacia kurrë nuk do bёhet nёnё

Shko posht 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Anastacia kurrë nuk do bёhet nёnё   Fri Oct 10, 2008 2:46 pm

Ylli i muziks pop, anastacia, ka hedhur poshtё mundsinё
qё ndonjёherё tё ket fёmijё, pasi qё ajo ёshtё e lumtur tё luajё
rolin e njerks sё fёmijёve tё burrit tё saj.

Kёngёtarja e muziks pop ёshtё martuar me truprojn e vet, Wayne Newton
nё vitin 2007, por ёshtё e bindur se dyshja nuk do tё kenё fёmijё sё
bashku.

Ai ka dy djem tё bukur. As unё dhe as Wayne nuk dёshirojmё
mё shumё. Jam vrtet e nderura tё jem njerkё dhe ai ёshtё njё baba shumё
i mirё. Nё moshn 40-vjeare dhe me njё karrierё, ka shumё pak mundsi qё
unё tё ndrroj pelena, ka shtuar kёngёtarja
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
 
Anastacia kurrë nuk do bёhet nёnё
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pas ftess n Tiran, Tadi: Nuk do ta njohim kurr Kosovn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Krce tek: