ForumPortaliGalleryPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Efron kërkon këshilla nga DiCaprio dhe Depp

Shko posht 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Efron kërkon këshilla nga DiCaprio dhe Depp   Fri Oct 10, 2008 2:49 pm

Aktori i ri Zac Efron, ёshtё i friksuar se mund ta humb
suksesin e tij, andaj krkon kshilla karriere nga Leonardo DiCaprio dhe Johnny
Depp.

Aktori bёri famё me vargun e filmave High School Musical, dhe po ashtu u
paraqit edhe nё filmin hit, Hairspray. Por, Efron thot se ai ende mund ta
prishё dhe ka krkuar nga aktorёt e vlersuar ti japin kshilla.


Do tё doja vetm tё ulem dhe tё flas me Leonardo DiCaprio dhe Johnny
Depp dhe tё gjurmoj trurin e tyre pёr karrierat e hershme, thot aktori.


Ata e bёjnё kёtё pasi qё knaqen nё tё qenit tё famshm. Duhet
tё jeni largpamёs dhe vrtet tё kujdeshёm. Nёse nuk adaptoheni dhe mёsoni
nё njё moshё shumё tё re, vrtet mund ta shkatrroni atё, ka shtuar
Efron.
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
 
Efron kërkon këshilla nga DiCaprio dhe Depp
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FMIJVE KRKON PRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, n mesin e 157 kosovarve e krkon ende Tahir Zemn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Krce tek: