ForumPortaliGalleryPytsoriKrkoLista AntarveGrupet e AntarveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pink: Dua mashkull

Shko posht 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Pink: Dua mashkull   Fri Oct 10, 2008 2:52 pm

Kёngёtarja e muziks pop-punk, Pink, kurr nuk mund tё
ketё njё lidhje serioze me njё femёr, pasi qё ajo i don aq shumё
meshkujt.
Kёngёtarja thot se ajo ka pasur pёrvojё lesbike, por
kurr nuk mund tё ket njё lidhje afatgjatё me femёr.

Unё nuk jam
gej, andaj mendoj se nuk mund tё provoj njё lidhje me njё femёr... Nuk them
qё nuk kam provuar, por i dua meshkujt aq shumё, pёr ti bёrё gjёrat mё
tё qёndrueshme, ka thёnё Pink.

Kёngёtarja nё muajin shkurt tё
ktij viti u nda nga burri Carey Hart, pas dy vitesh sё bashku
Mbrapsht n krye Shko posht
Shiko profilin e antarit http://albaone.top-board.com/
 
Pink: Dua mashkull
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marifetet q prdorin femrat p t manipuluar meshkujt dhe shenjat e dashuris

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Krce tek: