ForumPortaliGalleryPytėsoriKėrkoLista AnėtarėveGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie i blen djalit thikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Davidon
V.I.P i forumit
V.I.P i forumit
avatar

Male
Numri i postimeve : 1846
Age : 25
Vendodhja : STRUGE
Registration date : 11/08/2008

MesazhTitulli: Jolie i blen djalit thikė   Sat Oct 11, 2008 12:19 am

Aktorja
Angelina Jolie tashmё i ka blerё djalit tё saj mё tё madh thikėn e
parё, pasi qё ajo mendon se ёshtё e rёndёsishme pёr tё tё mėsojё pёr
rreziqet dhe pёrparёsitё e shpimit me thikё.


Aktorja, njё koleksionuese e thikave, ka qenё 11 vjeēare kur nёna e
saj e kishte dėrguar nё shoping tё armёve pёr tё parёn herё, dhe ajo sё
fundi e ka praktikuar atё me djalin e saj tё adaptuar Maddox.

Por
aktorja thotė se thika e parё e djalit tё saj ёshtё me maje tё
rrafshuar pёr shkaqe sigurie dhe vjen pas njё bisede serioze pёr
dhunёn.

“Ne e kemi dėrguar atё nё njё shitore specifike. Kemi
biseduar pёr Samurajёt dhe idenė e mbrojtjes sё ndonjė personi. Ne
flasim pёr ēdo gjё”, ka thёnё Jolie pёr magazinёn W.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albaone.top-board.com/
 
Jolie i blen djalit thikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Abuzim i rėndė nė familje, vjehrri pėrdhunon nusen e djalit
» Nedim Vlora: Varri i djalit tė Ismail Qemalit nuk ėshtė gjetur akoma
» Shtime, therr me thikė vllaun, nė Ferizaj rreh nėnėn e vet

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbaOne :: Argetim & Zbavitje :: Kuriozitete :: News-
Kėrce tek: